Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota

Meztelen séta Berlinben

Meztelenül sétált az utcán egy amerikai turista Németország fővárosában. A férfi azt gondolta, hogy Berlinben ezt elnézik neki.

Tévedett, sétája során ugyanis rendőrök tartóztatták fel. Régóta nem volt már ilyen meleg Berlinben, ennek ellenére sokan nem nézték jó szemmel az idegen viselkedését.

A 41 éves férfi egy táskában vitte magával a ruháit, a járókelők azonban megelégelték, és szóltak a rendőröknek. A hatóság még arra is gondolt, hogy a férfi esetleg drogozott, később azonban ezt semmi nem igazolta.
A turistának 200 eurót, azaz mintegy 50 ezer forintnak megfelelő összeget is ki kellett fizetnie.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×