Infostart.hu
eur:
354.35
usd:
300.68
bux:
134545.2
2026. május 10. vasárnap Ármin, Pálma

Szakított kedvesével az angol herceg

Vilmos herceg szakított barátnőjével, Kate Middletonnal. A királyi család egyelőre nem kommentálta hivatalosan a történteket.

A BBC az eset kapcsán emlékeztet arra, hogy a bulvársajtó részéről nagy nyomás nehezedett a párra azóta, hogy Vilmos és Kate először találkozott a St. Andrews Egyetemen 2001-ben.

Áprilisban Kate Middleton panaszt tett a The Daily Mirror című lap ellen, miután az fotósorozatot jelentetett meg róla. Vilmos herceg is arra kérte a lesifotósokat, hogy ne zaklassák a barátnőjét.

A korábbi hónapokban a brit sajtó sokat írt a fiatalok lehetséges eljegyzéséről, ami a jelek szerint fikciónak bizonyult.

Címlapról ajánljuk

Így nézett ki az új parlamenti ciklus ünnepélyes nyitónapja

Hatalmas tömeg előtt ért véget a Kossuth téren Magyar Péter első miniszterelnöki napja, a hivatalba lépő kormányfő kemény szavakkal kelt ki Sulyok Tamás államfői működése ellen, Forsthoffer Ágnes házelnökként az övétől eltérő fellépéssel kezdte meg házelnöki munkáját. Megalakultak a parlamenti frakciók is, a kormány viszont most még nem lépett hivatalba, így érdekes helyzet állt elő, aminek egy pikáns magánéleti szála is van.
inforadio
ARÉNA
2026.05.11. hétfő, 18:00
Lakatos Júlia a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×