Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia

Újabb pikáns részletek a sztárpár válásáról

Folytatódik Paul McCartney és Heather Mills válópere, és bár a pár el akarta kerülni a nagy felhajtást, lassan a nagyközönség is megismeri kettejük elszakadásának minden részletét.

A zenész ügyvédei nemrég egy megegyezés tervezetét adták át Heather Millsnek, amelyben szerepeltek Paul McCartney feltételei is: többen tudni vélték, hogy az egykori Beatle azt kötötte ki, hogy feleségének titokban kell tartania házasságuk részleteit.

A megállapodás azonban valószínűleg nem jött létre, hiszen szerdán ismét a bíróságon találkozott a két híresség: mindketten jogászaikkal érkeztek a tárgyalás előtti meghallgatásra.

A 39 éves Heather Mills és Sir Paul 2006 májusában jelentették be, hogy véget kívánnak vetni házasságuknak, és bár az elején mindketten a kulturált válásban reménykedtek, az ügy egyre jobban eldurvult.

Nem tudni, kihez kerül a gyerek

Még az sem dőlt el, melyiküknél marad hároméves kislányuk, Beatrice.

Korábban kiszivárgott, hogy az asszony a bíróságon bejelentette: férje több alkalommal bántalmazta, állítólag egyszer akkor is szándékosan meglökte, amikor várandós volt lányukkal.

A hírek szerint a válás perköltsége már egymillió fontra (csaknem 3,8 milliárd forint) rúg. Az is előfordult már, hogy Heather Mills önmagát védte egy-egy alkalommal, hogy megspórolja az ügyvédi díjat.

Címlapról ajánljuk
Amiért keletre megy a magyarországi külföldi tőke

Amiért keletre megy a magyarországi külföldi tőke

46 százalékkal nőtt a közvetlentőke-befektetések állománya 2023-ról 2024-re Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében – erről beszélt Szigethy-Ambrus Nikoletta, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője az InfoRádióban.
VIDEÓ
Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Néhány esztendeje egy vezető hazai politikus jelentette ki, hogy a vétójog az utolsó védőbástyája az európai sokszínűségnek és szuverenitásnak. Nos, a kormány tagjai – mint a dicső végvári vitézek büszke utódai – az elmúlt időben igencsak sűrűn gyakorolhatták a nemzeti szuverenitás védelmét, mivel jószerint csak azokat az EU-s kezdeményezéseket és indítványokat nem vétóztak meg, amelyek egy csepp áldozatot sem kívántak meg hazánktól. A megvétózott kezdeményezések sorába tartozott az Európai Tanács decemberi ülésének napirendjére tűzött, a Mercosur-országokkal (tagjai Argentína, Brazília, Paraguay és Uruguay, társult tagjai pedig Chile, Kolumbia, Ecuador, Guyana, Peru, Suriname és Bolívia) kötött új védintézkedésekről szóló megállapodás megerősítéséről szóló határozat is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×