Infostart.hu
eur:
362.72
usd:
317.09
bux:
140272.74
2026. július 17. péntek Elek, Endre
fotó: Szerencsejáték Zrt.
Nyitókép: Szerencsejáték Zrt.

Nagyon fura számok a hatoslottón

Különösen az első három szám.

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 21. héten megtartott hatos lottó számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Nyerőszámok:

4 (négy)
6 (hat)
9 (kilenc)
16 (tizenhat)
18 (tizennyolc)
30 (harminc)

Nyeremények:

6 találatos szelvény nem volt;
5 találatos szelvény 66 darab, nyereményük egyenként 240 300 forint;
4 találatos szelvény 2699 darab, nyereményük egyenként 5875 forint;
3 találatos szelvény 39 802 darab, nyereményük egyenként 2390 forint.

Címlapról ajánljuk
Megnézhetik és elbírálhatják a chatüzeneteinket – megszavazta az EU

Megnézhetik és elbírálhatják a chatüzeneteinket – megszavazta az EU

Az Európai Parlament megszavazta az úgynevezett chat kontroll szabályozás meghosszabbítását 2028-ig. Ez a törvény lehetővé teszi, hogy az üzenetküldő alkalmazások, köztük a Messenger vagy a Whatsapp önkéntesen átvizsgálják a felhasználók privát üzeneteit és fényképeit a gyermekbántalmazás megelőzése érdekében.

Bóna Szabolcs az Arénában: nincsen nemzetstratégia élelmiszer nélkül

A magyar agrárium előtt álló kihívásokról, az aszály és a klímaváltozás jelentette veszélyek elhárításáról, a Nemzeti Agrárgazdasági kamra újraszabályozásáról és az uniós közös agrárpolitikából várható forrásokról is beszélt Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.07.17. péntek, 18:00
Balogh László
az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×