Infostart.hu
eur:
387.95
usd:
329.25
bux:
0
2025. december 26. péntek István
Car frozen side mirror after a freezing rain phenomenon
Nyitókép: CatEyePerspective/Getty Images

Két megyére is kiadták a riasztást

A köd is nehezen oszlik fel.

Az ország keleti, északkeleti felén a következő órákban helyeként előfordulhat kis mennyiségű, átmeneti ónos eső − írja a met.hu.

A keleti országrészben sűrű, néhol zúzmarás köd képződhet. Ezeken a területeken ónos szitálás is előfordulhat. Napközben – főként délkeleten – csak lassan javulnak a látási viszonyok.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Nagy dobásnak indultak, csúnyán besültek ezek a befektetések

Nagy dobásnak indultak, csúnyán besültek ezek a befektetések

Amíg a Donald Trump újbóli megválasztást követő hónapok valóságos kánaánt hoztak, addig az utóbbi időszakban hatalmas bukást szenvedtek el azok a spekulánsok és nagyobb kockázati étvággyal rendelkező befektetők, akik az amerikai elnökhöz köthető befektetési lehetőségekkel szerettek volna sok pénzt keresni. Összegyűjtötük, hogy mely Trump-befektetésekkel lehetett a legnagyobbat bukni az idei évben, emellett pedig a tanulságokkal is foglalkoztunk.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×