Infostart.hu
eur:
381.68
usd:
327.35
bux:
109592.3
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Fővárosi Katasztrófavédelem/YouTube

Súlyos baleset a Szerémi úton, egy embert feszítővágóval kellett kiszabadítani a roncsból – videó

Két autó karambolozott, az egyik egy közvilágítási oszlopot is kidöntött.

Súlyos baleset történt a XI. kerületben, a Szerémi úton kedden, nem sokkal éjfél előtt. Két autó, egy BMW kabrió és egy kombi Volvo karambolozott, az ütközés után az előbbi egy közvilágítási oszlopot is kidöntött. A jobbkormányos BMW-be a vezetője beszorult – tájékoztatott a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A fővárosi tűzoltók először levágták az ajtót, majd több helyen el kellett vágniuk a kocsi küszöbét, ezt követően az ajtót kihajlítva tudták kiemelni a férfit, akit átadtak a mentőknek. Három embert szállítottak kórházba. A műveletről készült videó alább látható:

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×