Infostart.hu
eur:
375.62
usd:
318.28
bux:
127761.13
2026. február 27. péntek Ákos, Bátor
Kanász-Nagy Máté, az LMP országos elnökségének titkára beszél a párt kongresszusa után tartott sajtótájékoztatón Budapesten, a Loft Events Rendezvényteremben 2019. november 23-án. Mögötte Schmuck Erzsébet, az LMP parlamenti frakcióvezető-helyettese, akit a kongresszuson nagy többséggel társelnökké választottak.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Új társelnököt választott az LMP

Kanász-Nagy Máté lett nagy többséggel az LMP új férfi társelnöke, Schmuck Erzsébetet pedig újraválasztották női társelnöknek.

A párt tisztújításának eredményéről beszámoló Azonnali szerint a férfi társelnöknek a posztot eddig betöltő Kendernay János, és a párt elnökségi titkára, újpesti alpolgármester Kanász-Nagy Máté indult, a női társelnökségért Schmuck Erzsébet kihívója Fábián Krisztina elnökségi tag volt.

Az elnökségi titkári posztra Ungár Pétert, az LMP országgyűlési képviselőjét választották.

Címlapról ajánljuk
13 éves lány az észak-koreai atomprogram élén? – A szakértő szerint nem lenne ebben semmi kockázat

13 éves lány az észak-koreai atomprogram élén? – A szakértő szerint nem lenne ebben semmi kockázat

Kim Dzsong Un 13 éves lánya lett az észak-koreai rakétaprogram vezérigazgatója és a haderő irányítója, legalábbis erről ír egy dél-koreai lap hírszerzési forrásokra hivatkozva; a tábornokok a kislánynak kötelesek jelenteni, és rendszeresen kapnak tőle parancsokat, utasításokat is. Csoma Mózes Korea-kutató, volt szöuli nagykövet szerint a dél-koreai információt fenntartásokkal kell kezelni.

Felhívta Robert Ficót Orbán Viktor – itt az eredmény

A téma a Barátság kőolajvezeték helyzete volt, a telefonpartnerek megállapodásra is jutottak a további lépésekkel kapcsolatban.
inforadio
ARÉNA
2026.02.27. péntek, 18:00
Baán László
a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, a Liget Budapest Projekt miniszteri biztosa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×