Infostart.hu
eur:
384.36
usd:
333.03
bux:
123996.41
2026. április 2. csütörtök Áron
Balog Zoltán miniszterelnöki biztos, a Protestáns Fórum vezetője beszédet mond a Dizseri Tamás szeretetszolgálati díj átadása alkalmából tartott ünnepségen a Németajkú Református Gyülekezet Hold utcai templomában 2019. február 16-án. A díjat idén Kató Ibolya, az erdélyi, illyefalvi Keresztyén Ifjúsági és Diakóniai Alapítvány (KIDA) vezetője vehette át.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Újabb jelentős programot mondanak le a koronavírus miatt

Nem tartják meg az idei kötcsei találkozót - közölte a szervező Polgári Magyarországért Alapítvány elnöke szombaton az MTI-vel.

Balog Zoltán tájékoztatásában azt írta: Kötcse immár majdnem húsz éve a polgári, nemzeti keresztény tábor találkozóhelye.

"Idén rendeztük volna meg 20. alkalommal a pikniket. De ma fontosabb a biztonság, s ezért úgy döntöttünk, az idei találkozót nem tartjuk meg" - közölte, reményét fejezve ki, hogy mihamarabb eljön az idő, amikor újra találkozhatnak a Dobozy kúria kertjében.

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a pénteki kormányinfón jelezte, hogy a koronavírusjárvány-helyzet miatt elmarad az idei kötcsei találkozó szeptember elején.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Toroczkai László: nem koalícióban gondolkodunk, hanem abban, hogy a mérleg nyelveként érvényesítsük a programunkat

Toroczkai László: nem koalícióban gondolkodunk, hanem abban, hogy a mérleg nyelveként érvényesítsük a programunkat

Álprobléma-e akár a migráció, akár a közelünkben dúló háború? Mit tenne a Mi Hazánk a demográfiai katasztrófa megfékezésére? Miért lenne alapvető fontosságú a magyar vidék fejlesztése? A Fidesszel vagy a Tiszával lépne-e koalícióra a Mi Hazánk Mozgalom, vagy egyikkel sem? Miért lehetne minta Magyarország számára Dél-Dakota? Egyebek között erről beszélt Toroczkai László, a Mi Hazánk elnöke, a párt választási listavezetője az InfoRádió Aréna című műsorában.

„Brüsszel kéri a védett benzinár eltörlését, a kormány nemet mond” – Kormányinfó a kampányhajrában

„A közvélemény-kutató szakma halott” – mondta egy kérdésre válaszolva Gulyás Gergely. Jelentős érdeklődés övezte a Szabó Bence- és a Gundalf-ügyet, a védett ár körüli problémát, illetve más kampánytémákat is, 10 nappal a választások előtt.
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×