Infostart.hu
eur:
381.49
usd:
327.28
bux:
109281.05
2025. december 5. péntek Vilma
Schanda Tamás, az Innovációs és Technológiai Minisztérium parlamenti államtitkára mint előterjesztő felszólal a Budapest-Belgrád vasútvonal újjáépítési beruházás magyarországi szakaszának fejlesztéséről, kivitelezéséről és finanszírozásáról szóló törvényjavaslat általános vitáján az Országgyűlés plenáris ülésén 2020. április 8-án.
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd

Újabb államtitkár került karanténba

Schanda Tamás megkapta az első koronavírus-teszt eredményét.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium parlamenti és stratégiai államtitkára is karanténba került.

„Ahogyan több kollégám és barátom, én is karanténba kerültem a családommal együtt. Az első teszt eredménye megérkezett, és szerencsére negatív. Az előírásokat mindemellett természetesen továbbra is betartjuk” – írta közösségi oldalán Schanda Tamás.

Csütörtökön Hollik Istvánról, a Fidesz kommunikációs igazgatójáról derült ki, hogy koronavírus-fertőzést mutattak ki nála. A politikussal többen találkoztak egy hétvégi rendezvényen, így karanténba kerültek. Ez várt a Miniszterelnökséget vezető Gulyás Gergely és a tárca parlamenti és stratégiai államtitkára, Orbán Balázsra. Kovács Zoltán, Magyarország kormányzati kommunikációért felelős államtitkára, Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára és Farkas Örs, a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) szóvivője is otthoni karanténba kényszerült. Varga Judit igazságügyi miniszter is bejelentette csütörtökön, hogy házi karanténban dolgozik.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Este bizonyítványt osztanak Magyarországnak – mutatjuk, mit csinál a forint

Este bizonyítványt osztanak Magyarországnak – mutatjuk, mit csinál a forint

Mozgalmas időszak áll a forint mögött: a hét folyamán többször már a 380-as szint környékén járt az euróval szemben a hazai fizetőeszköz jegyzése, majd a tegnap váratlanul gyors gyengülést hozott. A mai napot jól indította a valuta, kora reggel meggyőzően menetelt a közös európai devizával szemben, de már délelőtt elfogyott a lendület. A kereskedésnek rövid távon az amerikai adatok érkezése adhat irányt, késő este pedig a Fitch Ratings közli majd, hogy mi lett az eredménye Magyarország hitelminősítői felülvizsgálatának.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×