Infostart.hu
eur:
385.82
usd:
331.97
bux:
121763.57
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Müller Cecília országos tisztifőorvos a koronavírus-fertőzés elleni védekezésért felelős operatív törzs sajtótájékoztatóján a Miniszterelnöki Kabinetiroda sajtótermében 2020. március 7-én.
Nyitókép: MTI/Bruzák Noémi

Délelőtt 11-kor ismét tájékoztat az operatív törzs - élőben az InfoRádióban és az Infostarton

A húsvéti ünnep kétnapos kihagyása után visszatér az operatív törzs ülése utáni esemény, beszámolnak az elmúlt napok történéseiről.

A kijárási tilalmat húsvét előtt határozatlan időre, heti felülvizsgálattal meghosszabbította a kormány. Kedd reggeli adatok szerint 1512 a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt újabb 13 beteg - eddig összesen 122 áldozata van Magyarországon a koronavírusnak.

A bejelentéseket élőben közvetíti az InfoRádió - a netes adás itt hallgatható -, az Infostarton pedig folyamatosan frissülő cikkben tudósítunk. Tartsanak velünk!

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

Közel két hónapos szünetet követően vasárnap újrakezdte a termelést a pancsovai kőolajfinomító. A hír azért is érdekes, mert a hírek szerint ebben nagy érdekeltsége lehet a magyar olajtársaságnak is, sőt, Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági miniszter nyilatkozatai alapján okkal számíthatunk arra, hogy a Mol többségi tulajdonrészt vásárol a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban (NIS). Ennek részleteiről Hortay Olivért, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia és klímapolitikai üzletágának vezetőjét kérdeztük.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×