INFORÁDIÓ
2022. június 25. szombat
Vilmos

fidesz

választás

fidesz-kdnp

Ők a Fidesz jelöltjei - kedden döntenek róluk

Infostart

Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter már nem indul Karcagon, de a tárcavezetők közül Süli János, Lázár János, Simicskó István, Seszták Miklós és Varga Mihály is megküzd a parlamenti mandátumért egyéniben az április 8-i választáson.

Kövér László választmányi elnök kedden jelenti be, hogy kik lesznek a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltjei a 106 egyéni választókörzetben, de az atv.hu már megszerezte a listát. Egyedül Békéscsabán bizonytalan, hogy ki indul a kormánypártok színeiben.

BÁCS-KISKUN megye

01. Kecskemét: Salacz László

02. Kecskemét: Zombor Gábor

03. Kalocsa: Font Sándor

04. Kiskunfélegyháza: Lezsák Sándor

05. Kiskunhalas: Bányai Gábor Elemér

06. Baja: Zsigó Róbert

BARANYA megye

01. Pécs: Csízi Péter

02. Pécs: Hoppál Péter

03. Mohács: Hargitai János

04. Szigetvár: Nagy Csaba

BÉKÉS megye

01. Békéscsaba: Szarvas Péter polgármester, Hanó Miklós, Vantara Gyula, Herczeg Tamás, Erdős Norbert esélyes

02. Békés: Dankó Béla

03. Gyula: Kovács József Dezsö

04. Orosháza: Simonka György

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN megye

01. Miskolc: Csöbör Katalin

02. Miskolc: Hubay György

03. Ózd: Riz Gábor

04. Kazincbarcika: Demeter Zoltán

05. Sátoraljaújhely: Hörcsik Richárd

06. Tiszaújváros: Koncz Ferenc

07. Mezőkövesd: Tállai András

BUDAPEST

01. V. kerület: Hollik István

02. XI. kerület: Simicskó István

03. XII. kerület: Gulyás Gergely

04. II. kerület: Varga Mihály

05. VII. kerület: Bajkai István

06. VIII. kerület: Kocsis Máté

07. XIII. kerület: Harrach Tamás

08. XIV. kerület: Jelen Tamás

09. X. kerület: György István

10. III. kerület: Menczer Erzsébet

11. IV. kerület: Zsigmond Barna Pál

12. XV. kerület: László Tamás

13. XVI. kerület: Szatmáry Kristóf

14. XVII. kerület: Dunai Mónika

15. XVIII. kerület: Kucsák László

16. XX. kerület: Földesi Gyula

17. XXI. kerület: Németh Szilárd

18. XXII. kerület: Németh Zsolt

CSONGRÁD megye

01. Szeged: Bartók Csaba

02. Szeged: B. Nagy László

03. Szentes: Farkas Sándor

04. Hódmezővásárhely: Lázár János

FEJÉR megye

01. Székesfehérvár: Vargha Tamás János

02. Székesfehérvár: Törő Gábor

03. Bicske: Tessely Zoltán

04. Dunaújváros: Galambos Dénes

05. Sárbogárd: Varga Gábor

GYÖR-MOSON-SOPRON megye

01. Győr: Simon Róbert Balázs

02. Győr: Kara Ákos

03. Csorna: Gyopáros Alpár

04. Sopron: Barcza Attila

05. Mosonmagyaróvár: Nagy István

HAJDÚ-BIHAR megye

01. Debrecen: Kósa Lajos

02. Debrecen: Pósán László

03. Debrecen: Tasó László

04. Berettyóújfalu: Vitányi István

05. Hajdúszoboszló: Bodó Sándor

06. Hajdúböszörmény: Tiba István Csaba

HEVES megye

01. Eger: Nyitrai Zsolt Péter

02. Gyöngyös: Horváth László

03. Hatvan: Szabó Zsolt

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK megye

01. Szolnok: Bene Ildikó

02. Jászberény: Pócs János

03. Karcag: Kovács Sándor

04. Törökszentmiklós: Boldog István

KOMÁROM-ESZTERGOM megye

01. Tatabánya: Bencsik János

02. Esztergom: Völner Pál

03. Komárom: Czunyiné Bertalan Judit

NÓGRÁD

01. Salgótarján: Becsó Zsolt

02. Balassagyarmat: Balla Mihály

PEST megye

01. Érd: Aradszki András

02. Budakeszi:Csenger-Zalán Zsolt

03. Szentendre: Hadházy Sándor

04. Vác: Rétvári Bence

05. Dunakeszi: Tuzson Bence

06. Gödöllő: Vécsey László

07. Vecsés: Szücs Lajos

08. Szigetszentmiklós: Bóna Zoltán

09. Nagykáta: Czerván György

10. Monor: Pogácsás Tibor

11. Dabas: Pánczél Károly

12. Cegléd: Földi László

SOMOGY megye

01. Kaposvár: Gelencsér Attila

02. Barcs: Szászfalvi László

03. Marcali: Móring József Attila

04. Siófok: Witzmann Mihály

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG megye

01. Nyíregyháza: Szabó Tünde

02. Nyíregyháza: Vinnai Győző

03. Kisvárda: Seszták Miklós

04. Vásárosnamény: Tilki Attila

05. Mátészalka: Kovács Sándor

06. Nyírbátor: Simon Miklós

TOLNA megye

01. Szekszárd: Horváth István

02. Dombóvár : Potápi Árpád

03. Paks: Süli János

VAS megye

01. Szombathely: Hende Csaba

02. Sárvár: Ágh Péter

03. Körmend: V. Németh Zsolt

VESZPRÉM megye

01. Veszprém: Ovádi Péter

02. Balatonfüred: Kontrát Károly

03. Tapolca: Fenyvesi Zoltán

04. Pápa: Kovács Zoltán

ZALA megye

01. Zalaegerszeg: Vígh László

02. Keszthely: Manninger Jenő

03. Nagykanizsa: Cseresnyés Péter

A címlapról ajánljuk

×
×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018