Infostart.hu
eur:
385.92
usd:
332.5
bux:
120969.31
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt

Tüntetés lesz augusztus 20-án

Tüntetésre készül az ellenzék: a civilek függetlenségéért és a sajtó szabadságáért szervez tüntetést augusztus 20-ra az Együtt.

Az Erzsébet híd pesti hídfőjénél, a Szabad sajtó útján mások mellett az ellenzéki párt alelnöke és Karácsony Gergely, a Párbeszéd társelnöke is felszólal. A demonstrációhoz csatlakozott az MSZP is. Az LMP-t is hívták, de ők távol maradnak - írja az atv.hu.

„Magyarországon a sajtó szabadsága, a sajtó függetlensége és a civil szervezetek függetlensége veszélyben van, hagyja őket békén Orbán Viktor!” - foglalta össze a vasárnapra szervezett ellenzéki tüntetés mondanivalóját az Együtt választmányi elnöke.

Címlapról ajánljuk
Közel-Kelet-szakértő: egy iráni háború rendkívül kockázatos lenne most az Egyesült Államoknak

Közel-Kelet-szakértő: egy iráni háború rendkívül kockázatos lenne most az Egyesült Államoknak

Az Egyesült Államok jelen pillanatban komolyan mérlegeli a katonai csapás lehetőségét, ennek zajlanak az előkészületei. Iránban is egy komolyabb mozgósítást látunk a Forradalmi Gárda részéről, ez azonban nem jelenti azt, hogy az összecsapás biztosan be is fog következni – vélekedett csütörtök reggel Csicsmann László.

Napelemes pályázat: február 2-től lehet jelentkezni, kijöttek a részletek

A kormány honlapján kijöttek a pályázat részletei: minden, már napelemmel rendelkező, vagy annak telepítését vállaló család 2,5 millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat energiatároló rendszerek telepítésére. Egy két és fél oldalas formanyomtatványt kell kitölteni, a pályázatot február 2-től lehet benyújtani.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×