Infostart.hu
eur:
385.34
usd:
326.9
bux:
110017.47
2025. december 16. kedd Aletta, Etelka

Leszakadt egy háztető Budapesten, sokan megsérültek

Leszakadt egy ház tetőszerkezete Budapesten a XIII. kerületben, heten megsérültek.

A rendőrség közölte: a baleset a XIII. kerületi Mohács utcában történt; a hét ember - a tetőn dolgozó munkások - mindegyike könnyebb sérülést szenvedett.

A Blikk úgy tudja, hogy épp a födémbe töltötték a betont, amikor leszakadt a terheléstől az épületszerkezet teteje.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés vétség gyanúja miatt indított nyomozást, szakértő bevonásával vizsgálják az eset körülményeit.

A mentők egy rövid videót tettek ki a közösségi oldalukra:

Címlapról ajánljuk
Varga Mihály az évzáró kamatdöntésről: az erős forint segít, 7 százalékot erősödött idén az euróhoz képest

Varga Mihály az évzáró kamatdöntésről: az erős forint segít, 7 százalékot erősödött idén az euróhoz képest

Hosszan kommentálta keddi sajtótájékoztatóján a Magyar Nemzeti Bank elnöke az év végén is 6,5 százalékos szinten tartott jegybanki alapkamatot, de két döntésre még várnak az év fordulóján. A 3 százalékos inflációra még másfél évet várni kell a jelenlegi folyamatok mellett. Két nap múlva inflációs jelentés érkezik, amiben érdekes folyamatokat ígért az MNB-elnök.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×