Infostart.hu
eur:
355.8
usd:
308.13
bux:
133114.74
2026. június 11. csütörtök Barnabás

Juhász Gábor állíthatja le a tűzijátékot

Veszély esetén személyesen állítja le a tűzijátékot szerda este a rendezvény biztonságáért felelős operatív törzs vezetője, aki a Citadellán tájékoztatta az újságírókat a biztonsági intézkedésekről.

Az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium államtitkára a biztonsági szemle után, a Citadellán tartott kormányszóvivői tájékoztatón közölte: nincs pontosan meghatározva, hogy mikor lehet megtartani az eseményt, de ha a nézőket veszély fenyegeti személyesen dönt a leállításról, a parádét ugyanis a Miniszterelnöki Hivatal teraszáról nézi majd, ahol a leállító berendezést is elhelyezik.

Juhász Gábor hozzátette: ha eső lesz, akkor 21 óra után, vagy egy másik napon tartják meg a tűzijátékot, de hogy mikor, azt nem árulta el.

Hanganyag: Hegedûs Zsuzsa

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Ha az állam visszalép a bérversenyből, azt nem csak a közszféra fogja megérezni

Ha az állam visszalép a bérversenyből, azt nem csak a közszféra fogja megérezni

Egy tanári, orvosi vagy önkormányzati béremelés nem áll meg az iskola, a kórház vagy a hivatal falainál. A közszféra sok településen valódi alternatíva a munkavállalóknak, ezért a magáncégek bérpolitikájára is nyomást gyakorol. Az elmúlt 16 év magyar bérnövekedésének egyik fontos katalizátorai voltak az állami béremelések. Ha ez a folyamat megfordul, a veszteség sem marad a közszférán belül.

A kórházi klímákról posztolt megdöbbentő részleteket az egészségügyi miniszter

Hegedűs Zsolt közölte: jelenleg csak a helyiségek 48 százalékában megfelelő a hűtés a betegellátás biztonsága szempontjából kritikus területeken, de a kormány azonnal lépett az ügyben. Részletek a kormányszóvivői sajtótájékoztatón.
inforadio
ARÉNA
2026.06.11. csütörtök, 18:00
Dénes Ferenc sportközgazdász
Dénes Tamás az InfoRádió főmunkatársa, futballtörténész és -szakíró
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×