Infostart.hu
eur:
360.5
usd:
309.61
bux:
132046.37
2026. május 19. kedd Ivó, Milán

Altató-túladagolástól halt meg Madeleine McCann?

A szülők autójában talált testnedvek DNS-vizsgálata kimutatta, hogy Madeleine altató-túladagolásban halt meg - állítja a France Soir című francia napilap, amely állítólag hozzájutott a bizonyítékokhoz.

A lap jelentése szerint a portugál rendőrség "erős bizonyítékokkal" rendelkezik arról, hogy a május elején eltűnt kislány meghalt, méghozzá amiatt, hogy túl nagy adag altatót kapott. Legalábbis ezt bizonyítja a DNS-vizsgálat eredménye.

A cikket a lap oknyomozó újságírója, Guilhem Battut írta, aki látta a testnedvek DNS-vizsgálatáról szóló jelentést. Ezek pedig azt bizonyítják, hogy "a kislány gyógyszert kapott, minden valószínűség szerint altatót, méghozzá nagy mennyiségben". A halálát tehát a gyógyszer túladagolása okozta.

Tudományos módszerekkel egyértelműen kimutatható a gyógyszer a testnedvekből, és az is, ha a halált altató túladagolása okozta.

Címlapról ajánljuk
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×