Infostart.hu
eur:
386.41
usd:
329.82
bux:
110405.74
2025. december 22. hétfő Zénó

Szombaton nyit az ingyenes műjégpálya

Szombaton nyit az ingyenes jégpálya a Magyar Tudományos Akadémia előtti parkolóban - közölte Danks Emese kormányszóvivő. A korcsolyapálya január 2-ig minden nap reggel 9-től este 9 óráig tart nyitva; kivéve december 24-én, amikor délután háromkor, és 31-én, amikor este hat órakor zár.

A látogatók kiszolgálását egyebek mellett büfésátrakkal és öltözősátorral biztosítják, a helyszínen orvosi ügyelet is működik.

A Miniszterelnöki Hivatal a várható forgalomnövekedésre tekintettel arra kéri az autósokat, hogy a jégpálya nyitva tartásának idején fokozott figyelemmel közlekedjenek a Roosevelt tér környékén.

Az ideiglenes korcsolyapályát EVENT-TECH Kft. építette az erre kiírt közbeszerzési eljárás alapján. A létesítést, működtetést és bontást a cég 54,8 millió forintért vállalta.

Címlapról ajánljuk
Leszúrni a tűzijátékpálcát? Soha! – Életmentő tanácsok durrogtatás előtt

Leszúrni a tűzijátékpálcát? Soha! – Életmentő tanácsok durrogtatás előtt

A szilveszteri tűzijátékozásnak számos veszélye lehet, ezért fontos, hogy mindenki alaposan olvassa el a használati utasításokat és csak engedéllyel rendelkező árusoktól vásároljon ilyen eszközöket – hangsúlyozta Luterán György, a Pirotechnikusok Érdekvédelmi Szövetségének elnökségi tagja. A szabályok szigorúak, területileg is.

Minden bizonytalan Vlagyimir Putyin körül, csak találgatnak a hírszerzők

Belső hírszerzési források és kormányzati tisztségviselők között nincs egyetértés Oroszország távlati katonai céljait illetően. Míg egyes jelentések szerint Vlagyimir Putyin továbbra is igényt tart egész Ukrajnára, addig a hírszerzési igazgató szerint Moszkva elkerülné a közvetlen konfliktust Európával.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×