Infostart.hu
eur:
354.26
usd:
309.85
bux:
141741.65
2026. július 2. csütörtök Ottó

Mit várhat a jövő évtől?

Nem érdemes jövőre fémekkel foglalkozó céget indítani, az ingatlanpiac viszont szárnyalni fog a Feng Shui szerint.

A Feng Shui nem ígér túl sok jót a fémmel foglalkozó vállalkozások számára a következő évre. 2007 a "tűzön ülő víz" esztendeje lesz, ezért a kínai energiatan óva int a fémpiactól - mondta az InfoRádiónak Halzer Dorottya Feng Shui szakíró.

A Feng Shui szerint a következő évben a föld elem hatása alá tartozó ingatlanpiac szárnyalni fog, ezért a legjobb, ha abba fektetjük a pénzünket.

A hetes számra végződő évek a Feng Shui szakértők szerint katasztrofálisak, ha az előző hat évben nem alapoztuk meg tevékenységünket - mondta Halzer Dorottya.

A szakíró szerint már Európában is gyakori, hogy a vállalkozók, befektetők látókhoz vagy asztrológushoz fordulnak, mielőtt üzleti döntést hoznának.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Mintha sütőbe tették volna a gabonát: komoly terméskiesés fenyeget

Mintha sütőbe tették volna a gabonát: komoly terméskiesés fenyeget

Idén az aszályos időjárás miatt a megszokottnál hamarabb kezdődött meg az aratás. Gyenge lesz a hozam, ráadásul a termelőket a forint erősödése is sújtja – mondta az InfoRádióban Petőházi Tamás, a Gabonatermesztők Országos Szövetségének elnöke. Kukoricából feleannyit termelünk, mint korábban, búzaügyben kettészakadt az ország: az Alföldön durva, a Dunántúlon egész jó a helyzet. A repce az éghajlatváltozás miatt lassan kiszorul az Alföldről, de a Dunántúlon is drasztikusan csökkentették a növény területét.

Kormányszóvivői tájékoztató: átszabják az áramszámlákat a megújulóknál, jön az ügynökakták nyilvánossága

Az új, a vármegye elnevezést is megszüntető Alaptörvény-módosítást várhatóan a jövő hét elejéig benyújtják a társadalmi egyeztetés után – „nagy változás nem lesz”, inkább szigorodni fog. A NAV elnöki pozíciójára nyilvános pályázatot fognak kiírni, a hatóság vezetője nem lesz államtitkár. Szerveződik Magyar Péter látogatása a Vatikánba.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×