Infostart.hu
eur:
364.71
usd:
309.9
bux:
0
2026. május 2. szombat Zsigmond

Lejárt szavatosságú kerékpárt is találtak Törökbálinton

Újabb 100 tonna átcímkézett, lejárt szavatosságú terméket, főleg élelmiszereket találtak egy törökbálinti raktárban a hatósági állatorvosok. Az illegálisan működő raktárban kozmetikumokat, fagyálló folyadékot és kerékpárokat is találtak.

"Nagyon sokféle terméket találtak a kollégák, köztük élelmiszereket, elsősorban konzerveket és csomagolt termékeket. Ezen felül nagyon sok iparcikkre bukkantak a kozmetikumoktól kezdve a kerékpárig és a fagyálló folyadékig" - közölte Virsinger György az InfoRádióban.

A Pest Megyei Állategészségügyi és Élelmiszerellenőrző Állomás vezetője hozzátette: átcímkézésre szolgáló gépeket is találtak, amiből arra következtetnek, hogy a raktár üzemként működött.

"Az első vizsgálatok azt mutatják, hogy ezeknek a termékeknek a szavatossága lejárt, átcímkézték őket, a szavatossági időket megváltoztatták. Ez egy illegális raktár" - tette hozzá az állomásvezető.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×