Infostart.hu
eur:
356.96
usd:
312.13
bux:
142613.39
2026. július 9. csütörtök Lukrécia

Ketten feljelentették a tűzijáték szervezőit

Halált okozó gondatlan veszélyeztetés miatt két feljelentés érkezett a Legfőbb Ügyészséghez a vasárnap esti tűzijáték szervezésében és lebonyolításában résztvevők ellen - hangzott el a köztévé Híradójában.

A feljelentést illetékesség hiányában a Fővárosi Főügyészségre továbbították - közölte a szervezet szóvivője.

Címlapról ajánljuk
„Újrajátsszák” ma este Bostonban a katari vb-elődöntőt

„Újrajátsszák” ma este Bostonban a katari vb-elődöntőt

Legutóbb hivatalos mérkőzésen a 2022-es világbajnokság elődöntőjében találkozott egymással a mai bostoni negyeddöntő két résztvevője, a francia és a marokkói válogatott. A Kékek akkor 2–0-ra nyertek – de a mostani esélyeit latolgatva alig-alig lehet abból a meccsből kiindulni.

A változás nem jelenthet önkényt – zajlik az Alaptörvény-módosítás elleni tüntetés a Sándor-palotánál

Gulyás Gergely, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője hétfőn jelentette be, hogy pártja és a KDNP csütörtök este 18 órától a Sándor-palota előtt tiltakozik az Alaptörvény Tisza-kormány által tervezett 17. módosítása ellen. A demonstrációt támogatásáról biztosította Orbán Viktor Fidesz-elnök. A vezérszónok Áder János volt köztársasági elnök lesz. Frissülő cikk!
inforadio
ARÉNA
2026.07.10. péntek, 18:00
Vinkó József
a Magyar Konyha főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×