INFORÁDIÓ
2022. május 18. szerda
Alexandra, Erik

tokió 2020

a magyarok programja

menetrend

TOKYO, JAPAN - AUGUST 2: Denes Varga of Hungary celebrating during the Tokyo 2020 Olympic Waterpolo Tournament Men match between Team Hungary and Team Italy at Tatsumi Waterpolo Centre on August 2, 2021 in Tokyo, Japan (Photo by Marcel ter Bals/BSR Agency/Getty Images)

Az utolsó tokiói éremeső reménye – az olimpia szombati programja

Infostart

A magyarok négy számban versenyeznek az olimpia utolsó előtti napján. Mindegyikben van esélyük az éremszerzésre – kajak-kenuban többre is.

BIRKÓZÁS. A szabadfogásúak 65 kg-os súlycsoportjában Muszukajev Iszmail a mongol Tulga Tumur Ocsir ellen mérkőzik 11.45 után a vigaszágon. Ha győz, a bronzéremért léphet szőnyegre az orosz Rasidov ellen.

KAJAK-KENU. A döntők utolsó napján négy számban még négy magyar egység érdekelt. (Előbb 2.30-tól a középdöntőben, aztán, reméljük, a fináléban is.) A Balla Virág, Takács Kincső páros női C-2 500 méteren, Adolf Balázs férfi C-1 1000 méteren, lesz érdekelt, s evez a női, majd a férfi kajaknégyes is. A döntők 4.30-kor kezdődnek.

ÖTTUSA. A férfiak versenye 7.30-kor az úszással kezdődik, Marosi Ádám és Kasza Róbert érdekelt. A körvívás után Marosi áll jobban, a tizedik.

VÍZILABDA. A Magyarország–Orosz olimpiai csapat találkozó 6.40-kor kezdődik, tét a bronzérem.

A szombat teljes programja, éremosztás 34 számban

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 7

6.00-9.15 (péntek 23.00-2.15): NŐI MARATON (Szapporói Odori Park)

18.50-22.20 (11.50-15.20): NŐI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ; NŐI 10 000 M, DÖNTŐ; FÉRFI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ; FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ; NŐI 4X400 M VÁLTÓ, DÖNTŐ; FÉRFI 4X400 M VÁLTÓ, DÖNTŐ

BASEBALL (Jokohamai Stadion) - 1

bronzmérkőzés:

12.00 (5.00): Dominikai Köztársaság-Koreai Köztársaság

DÖNTŐ:

19.00 (12.00): Japán - Egyesült Államok

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 3

18.45-22.00 (11.45-15.00): FÉRFI SZABADFOGÁS 65 és 97 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ; NŐI 50 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

GOLF (Kaszumigaszeki Golfklub) - 1

6.30-15.30 (péntek 23.30-8.30): NŐI VERSENY, 4. NAP

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya) - 4

9.30-12.50 (2.30-5.50: középfutamok - női C-2 500 m, férfi C-1 1000 m, női K-4 500 m, férfi K-4 500 m; DÖNTŐK - NŐI C-2 500 M, FÉRFI C-1 1000 M, NŐI K-4 500 M, FÉRFI K-4 500 M

KARATE (Nippon Budokan) - 2

14.00-20.45 (7.00-13.45): NŐI +61 KG, csoportmérkőzések, elődöntő, döntő; FÉRFI +75 KG, csoportmérkőzések, elődöntő, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion) - 1

férfi torna:

bronzmérkőzés:

17.00 (10.00): Egyiptom-Spanyolország

DÖNTŐ:

21.00 (14.00): Franciaország-Dánia

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna) - 1

férfi torna:

DÖNTŐ:

11.30 (4.30): Egyesült Államok-Franciaország

bronzmérkőzés:

20.00 (13.00): Ausztrália-Szlovénia

női torna:

bronzmérkőzés:

16.00 (9.00): Szerbia-Franciaország

LABDARÚGÁS (Jokohamai Nemzetközi Stadion) - 1

FÉRFI DÖNTŐ

20.30 (13.30): Brazília-Spanyolország

LOVASSPORT (Lovas Park) - 1

19.00-21.30 (12.00-14.30): DÍJUGRATÁS, CSAPAT DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

10.00-11.40 (3.00-4.40): férfi toronyugrás, elődöntő

15.00-16.25 (8.00-9.25): FÉRFI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna) - 4

14.00-15.55 (7.00-8.55): FÉRFI 52 KG DÖNTŐ, NŐI 51 KG DÖNTŐ, FÉRFI 75 KG DÖNTŐ, NŐI 69 KG DÖNTŐ

ÖTTUSA (Tokiói Stadion) - 1

14.30-20.15 (7.30-13.15): FÉRFI VERSENY

PÁLYAKERÉKPÁR (Izu Velodróm) - 1

15.30-18.25 (8.30-11.25): női sprint nyolcaddöntő, vigaszág, negyeddöntő; férfi Keirin első forduló, vigaszág; FÉRFI MADISON DÖNTŐ

RITMIKUS GIMNASZTIKA - 1

10.00-12.40 (3.00-5.40): együttes kéziszercsapat, selejtező

15.20-18.00 (8.20-11.00): EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Ariake Aréna) - 1

férfi torna:

a 3. helyért:

13.30 (6.30): Argentína-Brazília

DÖNTŐ:

21.15 (14.15): Franciaország-Orosz olimpiai csapat

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park) - 1

férfi torna:

10.00 (3.00): a 3. helyért: Plavins, Tocs (lett)-Serif, Ahmed (katari)

11.30 (4.30): DÖNTŐ: MOL, SÖRUM (NORVÉG)-KRASZILNYIKOV, SZTOJANOVSZKIJ (OROSZ)

SZINKRONÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

19.30-21.15 (12.30-14.15): CSAPATVERSENY, SZABADPROGRAM

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont) - 1

női torna:

mérkőzés a 7. helyért:

9.30 (2.30): Kína-Kanada

mérkőzés az 5. helyért:

11.00 (4.00): Hollandia-Ausztrália

bronzmérkőzés:

13.40 (6.40): Magyarország-Orosz olimpiai csapat

DÖNTŐ:

16.30 (9.30): Spanyolország-Egyesült Államok

Nyitókép: Marcel ter Bals/BSR Agency/Getty Images
A címlapról ajánljuk

×
×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018