Infostart.hu
eur:
385.25
usd:
331.79
bux:
123872.29
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián
Sao Paulo, 2016. november 13. Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője (k) a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Brazil Nagydíján a Sao Pauló-i Interlagos pályán 2016. november 13-án. Mögötte csapattársa, a német Nico Rosberg. (MTI/EPA/Fernando Bizerra Jr.)
Nyitókép: MTI/EPA/Fernando Bizerra Jr.

Brazil Nagydíj - Érdekes vasárnap lesz, nem volt időmérő szombaton

Vasárnap a futam előtt megrendezik az F1-es előcsatározást. Olyan eső volt, hogy nem volt értelme lemérni az autók teljesítményét.

A szakadó eső miatt vasárnapra halasztották a Brazil Nagydíj szombatra tervezett időmérőjét.

Az eredetileg - közép-európai idő szerint - 19 órára kiírt időmérőt az interlagosi pályát sújtó özönvízszerű esőzés miatt elkezdeni sem tudták. A zsűri folyamatosan halasztotta a rajtsorrendet meghatározó program kezdetét, majd két óra várakozás után a nem javuló körülmények hatására úgy döntött, vasárnap reggel rendezik meg az időmérőt.

A szombaton korábban Lando Norris által megnyert sprintfutamot még száraz körülmények között bonyolították le. A vasárnapi futam a tervek szerint 19 órakor rajtol el.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

A Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban arról beszélt, hogy a török államvezetés egy, a szíriai polgárháború okozta migrációs hullámnál is nagyobbtól tart az iráni háború miatt. Ennek kezelésében egyedül az Európai Unió lehetne partner, de az előző megállapodás is törékenynek bizonyult.

Szijjártó Péter Moszkvában: Vlagyimir Putyin jóváhagyta két kényszersorozott magyar fogoly elengedését

Szijjártó Péter bejelentette: garanciát kaptunk arra, hogy változatlan áron megvan a Magyarországra szánt orosz kőolaj és földgáz a nemzetközi energiapiaci válság ellenére is. „Az orosz–magyar kapcsolatok stabilak, és pozitív irányba fejlődnek, ideértve az energiapolitikai kérdéseket is, a szénhidrogéneket és zászlóshajó-projektünket, a paksi atomerőművet” – mondta Vlagyimir Putyin.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×