Infostart.hu
eur:
384.9
usd:
329.65
bux:
116104.14
2026. január 8. csütörtök Gyöngyvér

Magyar válogatott futballistát szerződtetett a Tottenham Hotspur

A londoni Tottenham Hotspur közösségi médiafelületein is bejelentette, hogy szerződteti Csiki Annát. A magyar női labdarúgó-válogatott egyik kulcsembere a svéd BK Häcken együtteséből igazol a Barclays Women's Super League-be.

A Tottenham a legutóbbi idényben a hatodik helyen végzett az angol élvonalban. A 2024–2025-ös idény két hét múlva kezdődik.

Címlapról ajánljuk
Nagy István az Arénában: az európai mezőgazdaság végét jelentheti a Mercosur-egyezmény

Nagy István az Arénában: az európai mezőgazdaság végét jelentheti a Mercosur-egyezmény

Az olaszok engedményt kaptak a sajt- és borexportjukra, ezért várhatóan hamarosan meglesz a többség az unióban a dél-amerikai országokkal kötendő Mercosur szabadkereskedelmi megállapodás aláírásához, amely a legrosszabb esetben az európai mezőgazdaság végét jelentheti. Erről a magyar agrárminiszter beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában, miután hazatért egy brüsszeli tanácskozásról.

Ki hol takarítsa a havat? Hosszú távon maradhatnak az árrésstopok – Kormányinfó

Mukics Dániel katasztrófavédelmi szóvivő is a csütörtöki Kormányinfó vendége volt. Rajta kívül Vitályos Eszter kormányszóvivő és Gulyás Gergely kancelláriaminiszter tájékoztatta a nyilvánosságot. Számos kérdés irányult a hóhelyzet kezelésére, illetve a hideggel kapcsolatos teendőkre, de Magyar Péter, az ukrajnai EU-integráció ügye és Vitályos Eszter facebookos hókotrója is számot tartott újságírói érdeklődésre.
EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. január 8. 09:53
2026. január 8. 09:41
×
×
×
×