Infostart.hu
eur:
386.92
usd:
328.89
bux:
0
2025. december 29. hétfő Tamara, Tamás
Carlos Sainz, a Ferrari spanyol versenyzője érkezik a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Brazil Nagydíjának szabadedzésére a Sao Pauló-i Interlagos pályán 2023. november 3-án. A futamot november 5-én rendezik.
Nyitókép: MTI/EPA/EFE/Isaac Fontana

Sainz Melbourne-ben már versenyezni fog

Felépült vakbélműtétje után, így ott lesz a hétvégi Forma-1-es Ausztrál Nagydíjon Carlos Sainz Jr., a Ferrari spanyol versenyzője.

Az olasz csapat szerdán közölte, hogy a 29 éves pilóta két napja már Melbourne-ben tartózkodik, teljesen rendbe jött az operációt követően, és versenyezni fog.

Sainzról másfél hete, a Szaúdi Nagydíj első szabadedzése után közölték, hogy vakbélműtét vár rá, így a további programban már nem vett részt Dzsiddában. Akkor a 18 éves tartalékpilóta, Oliver Bearman helyettesítette, és a brit versenyző hetedikként zárt pályafutása első F1-es futamán.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump szerint a kelet-ukrajnai Donbasz régió egyike a fennmaradó kérdéseknek, de megjegyezte, hogy ezen a téren is sikerült közelebb kerülni az egyetértéshez – erről az amerikai elnök beszélt, miután Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel tárgyalt Floridában. Volodimir Zelenszkij szerint a 20 pontra szűkített béketervezetről „90 százalékban sikerült megállapodni”. Egy végleges békemegállapodás az amerikai elnök szavai szerint „néhány héten belül” létrejöhet, de az sem zárható ki, hogy meghiúsul az egyezség, ami Trump szerint „szégyen lenne”.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×