Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 21. vasárnap Tamás
A magyar válogatott játékosai ünneplik győzelmüket a Magyarország - Izland labdarúgó Európa-bajnoki pótselejtező mérkőzés végén a Puskás Arénában 2020. november 12-én. A csapat 2-1-re győzött, ezzel története során negyedszer kijutott az Európa-bajnokságra. Elöl balról Szalai Ádám, középen a gólszerző Szoboszlai Dominik.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Nem csak a pályán volt sikeres a magyar futballválogatott az ősszel

A magyar labdarúgó-válogatott nagyszerű őszi menetelését átlagosan több mint 500 000 néző követte az M4 Sporton.

Az ősz és 2020 legnézettebb válogatott mérkőzése a Magyarország–Izland Európa-bajnoki pótselejtező volt – az MTVA sajtóközleménye szerint –, a szerda esti, Törökország elleni találkozó pedig a Nemzetek Ligája-sorozat legnépszerűbb összecsapása lett idén.

Szeptembertől november közepéig a magyar labdarúgó-válogatott nyolcszor lépett pályára: a két Eb-pótselejtező mellett hat mérkőzést játszott a Nemzetek Ligája B divíziójában.

A nyolc találkozót átlagosan 522 ezer néző követte az M4 Sporton és 57 ezer online az m4sport.hu és mediaklikk.hu oldalakon.

A Nemzetek Ligája-sorozat legnépszerűbb találkozója az utolsó fordulóban lejátszott Magyarország-Törökország összecsapás lett 546 134 nézővel (élőben, vendégnézőként vagy időeltolásos nézéssel).

A mérkőzés idejében tévézők 13,2 százaléka választotta ezt a találkozót, a férfiak közül pedig több mint minden ötödik (22 százalékos közönségarány), amellyel a közszolgálati sportcsatorna a mérkőzés ideje alatt nemcsak a tematikus csatornákat, hanem minden hazai országos tévéadót megelőzött a férfiak körében. A válogatott népszerűségét az is mutatja, hogy egymilliónál többen kapcsolódtak be a közvetítésbe legalább egy percre. Az m4sport.hu és mediaklikk.hu oldalakon is kiemelkedő nézettséget generált a mérkőzés, melyet 58 801-en követtek élőben.

A magyar labdarúgó-válogatott őszi menetelésének legnézettebb mérkőzései az M4 Sporton:

1. Magyarország–Izland: 773 757 néző

2. Bulgária–Magyarország: 611 279 néző

3. Magyarország–Törökország: 546 134 néző

4. Magyarország–Szerbia: 517 576 néző

Címlapról ajánljuk

Na szia mentő! - már gyerekdal is készült

Újabb fejezetéhez érkezett az országos figyelmet kapó életmentés története: személyesen találkozott a „Na szia mentő!” mondatáról ismertté vált kisfiú és a segélyhívást fogadó mentésirányító. Az eset hatására az Országos Mentőszolgálat új oktatási kampányt indít óvodásoknak.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Floridában folynak a tárgyalások az oroszokkal – Háborús híreink vasárnap

Floridában folynak a tárgyalások az oroszokkal – Háborús híreink vasárnap

Kétnapos tárgyalássorozat kezdődött szombaton a floridai Miami városában az Egyesült Államok és Oroszország között. Kirill Dmitrijev, Vlagyimir Putyin orosz elnök különmegbízottja konstruktívnak nevezte az eddigi megbeszéléseket, amelyek vasárnap is folytatódnak. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök elmondta, Washington új, háromoldalú tárgyalási formulát javasolt az ukrán és orosz tárgyalópartnereknek Miamiban, amelyben az európai országok is részt vehetnének. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború és a békeerőfeszítések eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 21. 06:05
×
×
×
×