Infostart.hu
eur:
363.77
usd:
308.55
bux:
138891.07
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas
Babos Tímea a spanyol Carla Suárez Navarro ellen játszik az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének első fordulójában a New York-i Flushing Meadowsban 2019. augusztus 27-én. A találkozót Babos nyerte 6-2-re, mert ellenfele az első szett után sérülés miatt feladta a küzdelmet.
Nyitókép: MTI/EPA/John G. Mabanglo

Kiderült, mennyit keresett Babos Tímea

Babos Tímea a 25. helyen áll a női teniszezők idei kereseti rangsorában.

A novemberben sorozatban harmadik páros WTA-világbajnoki címét begyűjtő magyar játékos

1 541 943 dollárra (több mint 460 millió forint) tett szert ebben az évben a versenyek pénzdíjaiból.

A sencseni vb-diadalért a részvételi díjjal és megnyert csoportmeccsekkel együtt összesen félmillió dollárt kasszírozott.

A lista élén több mint 11 millió dollárral a világelső ausztrál Ashleigh Barty áll, aki 2019-ben a Roland Garros és a WTA-vb mellett Miamiban és Birminghamben is nyert.

A férfiaknál ugyancsak a világelső vezeti a kereseti rangsort, a pénzdíjakból több mint 16 millióval gazdagodott Rafael Nadal a Roland Garroson és a US Openen kívül Rómában és Montrealban sem talált legyőzőre, majd zárásként megnyerte a spanyolokkal a Davis Kupát.

A világranglista 70. helyén álló Fucsovics Márton az ATP honlapja szerint 879 451 dollárt, azaz több mint 260 millió forintot teniszezett össze 2019-ben.

Címlapról ajánljuk

Elemzők az Arénában: új kihívások előtt a Tisza Párt és a Fidesz-KDNP

Az országgyűlési választások után kialakult helyzetről, a Magyar Péter előtt álló utakról, Orbán Viktor jövőjéről beszélt Virág Andrea, a Republikon Intézet stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.04.15. szerda, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője és Madár István a Portfolio vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×