Infostart.hu
eur:
387.01
usd:
334.15
bux:
125361.84
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián
Igazi híresség keres fiatal tehetségeket

Igazi híresség keres fiatal tehetségeket

Öt új taggal bővült a Magyar Úszó Hírességek Csarnoka. Egyiküket, Kovács Ágnest kérdeztük az elismerésről.

Kovács Ágnes mellett Kovácshegyi Ferenc edző, Török László sportriporter , valamint posztumusz Csik Ferenc és Novák Éva lett beiktatva a szövetség ünnepségén.

Kovács Ágnes olimpiai, világ- és Európa-bajnok mellúszó az átadás után  nyilatkozott az InfoRádiónak.

Nagyon jó érzésnek nevezte azt, hogy az Egyesült Államok után Magyarországon is bekerült ebbe a körbe.

Azt mondta: 

pályafutása teljes volt,

de az itthoni Európa Bajnokság jelentette az egyik legkiemelkedőbb versenyt és az ott nyert érem nagyon kedves számára.

Kovács Ágnes kiemelte azt is, hogy az úszás egyéni sportágnak tűnik, de valójában ez csapatmunka, hiszen

az edzők, a gyúró, az orvos, a klubtársak nagyon fontosak a jó teljesítmény, az eredmények elérésében.

Nekik ezúton is megköszönte munkájukat, emellett nagyon fontosnak nevezte a család támogatását.

Az olimpiai bajnok úszó az InfoRádió kérdésére megemlítette az úszóakadémiáját, ahol a fiatal tehetségek nevelése az elsődleges cél, és már vannak eredmények, amelyekre nagyon büszke.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Szakértő az iráni háborúról: a civil légi közlekedés zavaraira most nincs igazi pótmegoldás

Szakértő az iráni háborúról: a civil légi közlekedés zavaraira most nincs igazi pótmegoldás

Most nem csupán útvonalak estek ki és három kulcsfontosságú légitársaság szünetelteti a járatait, hanem egyszerűen légtérzár van – mondta Varga G. Gábor, az Egek Ura blog alapító-szerkesztője az InfoRádióban, hozzátéve: amikor a működés leáll, szinte semmi sem repülhet.

Czepek Gábor: már csak az engedélyezés hiányzik a Barátság újraindulásához az Ukrtransznafta szerint

Megtartotta első ülését a Barátság kőolajvezeték leállítása miatt létrehozott magyar bizottság. A következő lépésekről Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium miniszterhelyettese, a tárca parlamenti államtitkára számolt be. Elmondta azt is, hogy rövid határidőt szabtak Ukrajnának.
Az EU-t fenyegetik Irán vezetői, légicsata volt Katar felett, Azerbajdzsánt támadás érte - Percről percre az iráni háborúról csütörtökön

Az EU-t fenyegetik Irán vezetői, légicsata volt Katar felett, Azerbajdzsánt támadás érte - Percről percre az iráni háborúról csütörtökön

Izrael szárazföldi inváziót kezdett Libanon déli részén, a harcok folyamatosak a Hezbollah erőivel. Emellett limitált katonai műveletet folytatnak Szíriában is, Daraá térségében. Izraeli hírszerzési források szerint a jemeni húszik is beszállhatnak hamarosan a háborúba, Szaúd-Arábia már készül a támadásra, ellentámadásra. Amerika és Izrael is legalább még egy, de inkább még két hétig tartó háborúzásra készül a Közel-Keleten. A katari légierő iráni bombázókat lőtt le a légtérben, a nap folyamán pedig rakétatámadás érte Dohát, illetve Bahreint és Izraelt is. Délelőtt a semleges kaukázusi Azerbajdzsán területét is iráni támadás érte. Iszmail Baghei, Irán helyettes külügyminisztere megfenyegette az Európai Uniót. Cikkünk folyamatosan frissül az iráni, közel-keleti háború csütörtöki fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×