Infostart.hu
eur:
385.44
usd:
331.89
bux:
121030.14
2026. január 16. péntek Gusztáv

Végleg szakított nagy szerelmével Ribéry

Franck Ribéry, a Bayern München labdarúgócsapatának francia légiósa végleg lezártnak tekinti, hogy a jövőben a Real Madridhoz szerződjön.

"Végtelenül boldog voltam, amikor meghosszabbítottuk a szerződésemet a Bayernnel" - nyilatkozta a Kicker című futballmagazinnak a válogatott középpályás. "Csodálatos család, remekül érzem magam, sokat segítettek. Ami pedig a Real Madridot illeti, ezt az ügyet végleg lezártnak tekintem."

Ribéry több alkalommal megvallotta "örök szerelme" a Real Madrid és tavasszal jó néhány alkalommal szóba került, hogy végül a spanyol fővárosban köt ki. Ám a dologból nem lett semmi, májusban öt évre szóló megállapodást kötött a bajorokkal.

A középpályás a legjobban kereső futballista Németországban: prémiumok nélkül bruttó 833 ezer eurós javadalmazásban részesül havonta.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: nőni fog a nyomás, hogy magyar fiatalok menjenek katonaként Ukrajnába

Orbán Viktor péntek reggel: nőni fog a nyomás, hogy magyar fiatalok menjenek katonaként Ukrajnába

A Kossuth rádióban kezdte munkanapját a miniszterelnök. Szerinte a hópróbát kiállta az ország, a hidegben pedig fűtéshez használt fa hiánya miatt nem halhat meg senki. Szólt még az Ukrajna-támogatási csomagról, amely kapcsán az ukrán tónus bicskanyitogató, Brüsszel pedig kitapos és kiprésel most mindenkiből minden pénzt, ehhez Magyarországgal szembeni követeléslista is társul, aminek elutasítására irányul a Nemzeti Petíció.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×