Infostart.hu
eur:
353.75
usd:
309.15
bux:
143587.15
2026. július 6. hétfő Csaba
Azahriah (Baukó Attila) koncertje a Strand Fesztiválon Zamárdiban 2023. augusztus 24-én. A fesztivált augusztus 23. és 26. között rendezik meg a Balaton-parti településen.
Nyitókép: MTI/Vasvári Tamás

Hét hónap pihenés után visszatér Azahriah

Az énekes tavaly novemberben jelentette be, hogy pihenőt tart. A visszatérés hírét június 2-án, délelőtt osztotta meg honlapján a rajongókkal, méghozzá egy októberi stadionkoncerttel.

Egy óriásplakát tűnt fel néhány napja a fővárosi Deák Ferenc téren, amely Azahriah és a Supermanagement közös üzenete. A hatalmas molinón az előadó motívuma és egy QR-kód látható. A rejtélyes képet a zenész is megosztotta saját oldalán, a kódot beolvasva pedig hivatalos weboldalára érkeztünk, ahol visszaszámlálás folyt - írja az Index.

Azahriah paulsonati nevű Instagram-oldalára tette ki az üzenetet a következő szöveggel: "kámbek" (azaz comeback, magyarul visszatérés), és a Supermanagement is megosztotta a képet. Hogy a visszatérés ebben az esetben pontosan mit takar, azt eddig senki nem tudta.

A visszaszámlálás június 2-án, hétfő délelőtt 11-kor lejárt, ám az oldal a bejelentés pillanatában lefagyott, valószínűleg a túlterheltség miatt. Ám a Supermanagement Instagram-oldalán megjelent a hír: Azahriah október 17-én koncertezik az MVM Dome-ban.

A legnépszerűbb magyar előadó tavalyi utolsó, Pozsonyban adott koncertje végén azt mondta: "Lehet olvasni a médiában, hogy megfáradtam, meg ilyenek, én nem érzem magam fáradtnak, de arra kell az idő, hogy amikor visszajövök legközelebb, akkor a lehető legjobb műsort adjuk nektek."

Címlapról ajánljuk

Megfelel-e a jogállamiság követelményeinek - Sulyok Tamás dokumentuma nyilvánosságra került

Közzétette a köztársasági elnök a Velencei Bizottságnak küldött beadványát hétfőn. A Sándor-palota a honlapján olvasható 22 oldalas angol nyelvű dokumentumban Sulyok Tamás azt kéri a testülettől, hogy mondja ki: összhangban áll-e az európai alkotmányos normákkal az a tervezett alkotmánymódosítás, amely idő előtt megszüntetné a köztársasági elnök megbízatását és jogszerű-e egy olyan alkotmánymódosítás, amely kifejezetten az ő megbízatásának megszüntetésére irányul.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×