Infostart.hu
eur:
376.84
usd:
322.36
bux:
128030.58
2026. április 10. péntek Zsolt

Fogyatékkal élő és ép művészek adnak közös koncertet

Fogyatékkal élő és ép művészek lépnek fel együtt az Egy hídon szállunk című rendezvényen vasárnap a budapesti Csili Művelődési Központban.

A jótékonysági rendezvény célja a fogyatékkal élő művészek segítésén túl a művészek közötti együttműködés megvalósítása, a társadalom figyelmének ráirányítása arra, hogy az alkotás és művészet mindenkié.

A rendezvényen fellép mások mellett Ivanova Daniela kerekesszékes énekes, Kovácsovics Fruzsina, Barbee és Klajkó Szandra énekesek, Kabai Alex színész és Dóró Sándor költő - közölték a szervezők az MTI-vel.

Az eseményen elhangzik az embereket összefogásra szólító Egy hídon szállunk című dal, a rendezvény "himnusza", amelyet Klajkó Lajos "Clay" zeneszerző alkotott, Halász Sándor hangszerelt, Klajkó Szandra és Ivanova Daniella énekelt el.

A fogyatékossággal élő művészeket az És Mégis Élni Alapítványon keresztül lehet támogatni.

A művészek a fogyatékkal élő művészekért mozgalmat Ivanova Daniela Lena, Klajkó Szandra, Dóró Sándor és Nemec Mariann költő, a TeArt Művészeti központ tagjai indították el. A szervezők küldetése a tehetség és az alkotás támogatása hátrányos megkülönböztetés nélkül határon innen és határon túl a Máltai Szeretetszolgálattal együttműködve.

Címlapról ajánljuk
Költöznek a támaszpontok? Trump csalódott a NATO-ban, és Németországot is büntetheti

Költöznek a támaszpontok? Trump csalódott a NATO-ban, és Németországot is büntetheti

A német kancellár az első európai vezető volt, aki közvetlenül az Irán elleni háború megindítása után Washingtonban tárgyalt az amerikai elnökkel. Friedrich Merz ugyancsak az elsők között volt, aki a kéthetes tűzszünet bejelentése után telefonon hívta fel Donald Trumpot. Ennek ellenére Németország állítólag egyike azon NATO-partnereknek, amelyben Trump elnök a leginkább csalódott.
inforadio
ARÉNA
2026.04.10. péntek, 18:00
Nagy Attila
a Nemzeti Választási Iroda elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×