Infostart.hu
eur:
378.78
usd:
319.22
bux:
129407.95
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Lángolt egy repülőgép kereke

Elővigyázatosságból ki kellett üríteni egy repülőgépet a düsseldorfi légikikötőben szombaton, mert leszállás után kigyulladt az egyik kereke.

A Pegasus török légitársaság járműve szombat délután landolt a német nagyváros repterén, és a légikikötő egyik dolgozója vette észre, hogy az egyik kereke kigyulladt. A lángok észlelése után a kapitány elrendelte a gép kiürítését, és a fedélzeten lévő 163 ember sértetlenül elhagyta a járművet. Mire a tűzoltók a helyszínre értek, a tűz kialudt.

Több részlet egyelőre nem ismert, így azt sem tudni, hogy mi okozta a lángokat.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×