Infostart.hu
eur:
361.05
usd:
317.51
bux:
143471.05
2026. július 26. vasárnap Anikó, Anna

Hihetetlen fotó: ilyen autót még nem láttak a német rendőrök

Szinte fél Európát átszelte egy romániai sofőr úgy, hogy a megengedett maximális értéknél 400 kilogrammal nagyobb súllyal terhelte meg a Mercedesét.

A németországi Ludwigsburg közelében az A8-as autópályán állították meg a rendőrök – írja német források alapján a maszol.ro. A Stuttgartba utazó romániai férfi falemezeket, gumiabroncsokat, bicikliket, bevásárlókocsikat, felfújható úszómedencét szállított. Hogy a kép teljes legyen, a gépkocsihoz kötött kerékpárszállító eszközre egy zongorát helyezett el, amelynek a tetejére egy irodai szék került. Nyilván a csomagtartó és a hátsó ülések sem maradtak üresen.

A 46 éves romániai férfit 95 euróra bírságolták, és arra kötelezték, hogy béreljen egy utánfutót. Ezt követően folytathatta az útját.

Címlapról ajánljuk
Makranczi Zalán: a szinkroniparban is az AI-nak kell átadni dolgokat, hogy megvédjük a többit

Makranczi Zalán: a szinkroniparban is az AI-nak kell átadni dolgokat, hogy megvédjük a többit

Magyarországon a szinkron mint szakma nincs még akkora veszélyben, hogy a mesterséges intelligencia elvegye a színészek munkáját, ami annak is köszönhető, hogy a stúdiók érdeke is a művészek védelme – mondta el az InfoRádióban a Szinkron Alapszervezet alelnöke. Makranczi Zalán azonban hangsúlyozta: szigorúbb szabályokra lenne szükség, hogy ez a jövőben se következhessen be.

Lando Norris nyerte a a Forma–1-es Magyar Nagydíjat

Norris csapattársa, Oscar Piastri váltóhiba miatt néhány körrel a befutó előtt a második helyről esett ki. A négyszeres világbajnok Max Verstappen végzett a második helyen. A vb-pontversenyt vezető Kimi Antonelli lett a harmadik, és 50 pontra növelte előnyét a pontversenyben.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×