Egy rendőregyenruhát viselő támadó a tartományi székhely, Laskargáh rendőrkapitányságának épületében, más források szerint az épület előtt robbantotta fel magát. A merényletben 24 ember megsebesült.
Lehalt az internet sok helyen: átvágták Magyarország egyik fontos optikai kábelét







