Szerbia is teljes ellátást kap kedd reggel óta - mondta a szerb gázmonopólium vezérigazgatója. Dusan Bajatovic emlékeztetett arra, hogy a napi mintegy 10 millió köbmétert Magyarországon keresztül Oroszországból szállítják. Szólt arról is, hogy a magyar és a német tartalékból származó importot már leállították.
A bosnyák BH Gas vállalat és Macedónia is a gázszállítás helyreállásáról számolt be és Törökország is bejelentette, hogy újrakezdhette az orosz földgáz importját Ukrajnán át.
Bulgáriában és Horvátországban már kedden jelezték az orosz földgáz megérkeztét.
Figyelem, komoly veszélyt jeleznek hétfőre








