Infostart.hu
eur:
349.33
usd:
300.93
bux:
138730.73
2026. június 16. kedd Jusztin
Nyitókép: Facebook/OTP Bank

Teljes szolgáltatásmegújításra készül az OTP

A startpisztoly július 1-jén dördül el.

Megújulnak az OTP Bank digitális szolgáltatásai, július 1-től jelentős változások lépnek életbe a lakossági digitális szolgáltatásokban - közölte a bank vállalati kommunikációs csoportja csütörtökön az MTI-vel.

Mint írták, az OTPdirekt online banki felület helyét szinte teljes egészében átveszi az OTP internet- és mobilbank, amely az elmúlt években párhuzamosan működött a korábbi felülettel. A 21 éve bevezetett OTPdirekt szolgáltatásokat a bank véglegesen kivezeti, így a jövőben jelentősen szűkül a lakossági OTPdirekt internetbank és vele együtt, például az OTPdirekt Bróker és a SmartBróker alkalmazás elérhetősége is.

A tájékoztatás szerint az OTP Bank lakossági ügyfelei július 1-től kizárólag az OTP internet- és mobilbank segítségével tudnak online bankolni. A bank folyamatosan fejleszti ezen új felületek szolgáltatásait, amelyet már több mint 2,2 millió lakossági ügyfél használ - közölték.

A sajtóanyag szerint a hagyományos banki műveletek mellett a felhasználók olyan szolgáltatásokat is használhatnak, mint a Kiadásfigyelő, a Karbonfigyelő vagy a Persely funkciók. Az OTP internet- és mobilbanki szolgáltatásokat azok az ügyfelek használhatják, akik megkötötték az ahhoz szükséges digitális szolgáltatási szerződést.

Mint írták, akiknek még nincs ilyen szerződése, azt online regisztrációs folyamat keretében is meg tudják kötni. További fejlesztések eredményeként az OTP Bank idén több lépésben új digitális platformjaira vezeti át pénz- és tőkepiaci szolgáltatásait is, így az ügyfelek júliustól kizárólag a bank újgenerációs online csatornáin intézhetik majd tőzsdei tranzakcióikat, amelyhez szintén szükségük lesz digitális szerződésre.

Címlapról ajánljuk
Sportközgazdász: főleg a fogadóirodáknak kedveznek a mostani vb-eredmények

Sportközgazdász: főleg a fogadóirodáknak kedveznek a mostani vb-eredmények

Azért is spórolnak egyes csapatok az erejükkel, mert a létszámbővítés és a lebonyolítás miatt könnyebb továbbjutni a csoportból a vb-n, és az igazán nehéz meccsek a torna második részében következnek – mondta az InfoRádióban Szabados Gábor. A sportfogadás-szakértő szerint a gyengébb kezdés ellenére a spanyolok és a brazilok továbbra is ugyanolyan jó eséllyel pályázhatnak a végső győzelemre.

„Minden megváltozott, és valójában semmi sem” – a politológus értékeli, mi történt az áprilisi választások óta

Egyelőre még nem lehet tudni, hogy kormányváltás vagy valódi rendszerváltoztatás történt-e április 12-én – mondta az InfoRádióban a Méltányosság Politikaelemző Központ projektigazgatója. Novák Zoltán szerint történelmi távlatban azt lehet érzékelni, hogy a magyar társadalom a domináns pártrendszert és az erőkultuszt preferálja.
inforadio
ARÉNA
2026.06.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Európa zöldben, Amerika vegyesen zárt

Európa zöldben, Amerika vegyesen zárt

Lendületet adott a tőzsdéknek a hétvégi iráni-amerikai megállapodás híre, a Dow új csúcsra ment a hétfői kereskedésben és kedden tovább emelkedik, ma reggel a Nikkei is történelmi csúcsot döntött, és az európai indexek is szemmel látható pluszban állnak, amit az olajár mai esése is segít. A SpaceX ma is szárnyal, így lekörözte az Amazont és a Microsoftot is piaci kapitalizációban, már a negyedik legnagyobb amerikai vállalat. A magyar tőzsdén ma felülteljesít a Mol a blue chipek közül, a céggel kapcsolatban több fontos hír is napvilágot látott, délután bejelentették, hogy megvan a részvényesi megállapodás a NIS irányításáról. Az amerikai tőzsdék felemás hangulatban zártak, egyedül a Dow Jones fejezte be zöldben a kereskedést.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×