Alfonz

otp bank

2020.10.25. 21:35

Több mint két hónap után nyert újra bajnokit a DVTK

A forduló előtt még sereghajtó Diósgyőri VTK 3-0-ra legyőzte a második félidő nagyobb részében emberhátrányban futballozó vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2020.10.25. 16:49

Menetel a Budafok

Az újonc Budafoki MTE 3-1-re győzött a Zalaegerszeg vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójában.
2020.10.07. 16:59

Csányi Sándor: az OTP Bank nemcsak válságálló, a fejlődési pálya is nyitott előtte

Stabilitás, profitábilitás és növekedés - ez a három érték jellemezte és jellemzi most is az OTP Bank tevékenységét - mondta a pénzintézet elnök-vezérigazgatója azon az ünnepségen, amelyet a Budapesti Értéktőzsdén tartottak az OTP 25 éves tőzsdei jubileuma alkalmából. Az ünnepségen az OTP elnök-vezérigazgatója a hazai tőkepiaci fejlesztéséért életműdíjban részesült.
2020.10.04. 22:08

Kiütötte a MOL Fehérvár az Újpestet

A MOL Fehérvár FC kiütéses, 5-1-es győzelmet aratott a vendég Újpest FC ellen vasárnap, a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulójának zárómérkőzésén. A fehérváriak sikerükkel átvették a vezetést a tabellán.
2020.09.29. 16:22

Magyar bankokról döntött a Moody's

Felminősítés lehetőségére utaló pozitívra javította az eddigi stabilról több magyar bank osztályzati kilátását kedden a Moody's Investors Service. A döntés közvetlen előzménye az indoklás szerint az, hogy a nemzetközi hitelminősítő a minap pozitívra javította a magyar államadós-besorolás kilátását is.
2020.09.12. 22:00

A Fehérvár rögvest a tabella élére hajrázott

A MOL Fehérvár FC a hajrában szerzett gólokkal 3-1 arányban legyőzte a vendég Puskás Akadémiát szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójában. Sikerének köszönhetően Márton Gábor együttese a tabella élére ugrott.
2020.08.28. 19:20

OTP Bank: kiugró volt a csok második negyedéves forgalma

Az idei második negyedévben 4546 családi otthonteremtési kedvezmény (csok) igénylést fogadott be az OTP 18,7 milliárd forint összegben, a vírus miatti speciális körülmények ellenére a beérkezett kérelmek száma 81, összege 84 százalékkal nőtt az előző év azonos időszakához képest - közölte a bank pénteken az MTI-vel.