Taksony

otp bank

2022.11.12. 21:16

Nem bírt egymással a ZTE és a KTE

A Zalaegerszeg hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombati játéknapján. A vendégek ezzel a második helyre léptek előre, míg a házigazdák maradtak az ötödik helyen.
2022.11.12. 18:26

Kétgólos győzelmet aratott a Paks az Újpest ellen

A házigazda Paks 3-1-re nyert az Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombati játéknapján. A fővárosi csapat idegenben a negyedik vereségét szenvedte el sorozatban.
2022.11.10. 15:09

Oázisról beszélt az OTP vezérigazgató-helyettese az eredményeik ismertetésekor

A harmadik negyedév jól alakult, egy oázis az egész évet nézve, az első kilenc hónapban ugyanis messze nem teljesített így a csoport, az adózott eredménye 31 százalékos csökkenés mellett 231,9 milliárd forint lett, és az utolsó negyedévet is rontani fogják rendkívüli tételek - mondta Bencsik László vezérigazgató-helyettes az OTP Csoport legújabb jelentését ismertető sajtótájékoztatón.
2022.11.05. 21:20

Felcsúti győzelmével második helyre lépett a Kisvárda

A vendég Kisvárda az utolsó másodpercekben szerzett góllal 1-0 arányban legyőzte a Puskás Akadémia FC-t szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójában, ezzel a dobogó második fokára lépett fel.
2022.10.26. 21:10

Tiltólistán az OTP oroszországi bankja

Vlagyimir Putyin jóváhagyta annak a 45, részben külföldi tulajdonban álló oroszországi bank listáját, amelyeknek átmenetileg tilos bizonyos tranzakciókat kötni
2022.10.25. 07:12

A Kisvárda a harmadik, az Újpest a kieső zónában - tabella

A Kisvárda nyert a Debrecen vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén. A Mezőkövesd legyőzte a vendég Újpestet, és ezzel a fővárosi csapat csúszott vissza kieső helyre.
2022.08.11. 07:42

Ekkora nyereséggel az OTP sem számolt

Az árfolyamhatás is segítette az eredmények alakulását: a második negyedévben a forint valamennyi csoporttagi devizával szemben gyengült.