Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
Ezt ígéri a UPC a több kerületet érintő probléma megoldására

Ezt ígéri a UPC a több kerületet érintő probléma megoldására

Kimaradások vannak a UPC Magyarország internet-, televízió- és vezetékestelefon-szolgáltatásaiban Budapest VII., XI. és XIV. kerületében - közölte a cég.

Az említett kerületekben szombaton áramkimaradások voltak, és a UPC Magyarország egyes hálózati eszközei még nem tudtak automatikusan visszacsatlakozni a hálózatra, ez okozza a hibákat.

Dolgoznak a hibák elhárításán és igyekeznek mindenhol még vasárnap helyreállítani a szolgáltatást. Arra kérik ügyfeleleiket, hogy ha ez néhány órán belül nem történik meg, jelezzék a 1221-es ügyfélszolgálati telefonszámon.

Címlapról ajánljuk
AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
Száznál is több rettegett Shahed-drón támadta Ukrajnát, Kínával gyakorlatozik az orosz hadsereg – Háborús híreink vasárnap

Száznál is több rettegett Shahed-drón támadta Ukrajnát, Kínával gyakorlatozik az orosz hadsereg – Háborús híreink vasárnap

Múlt éjjel több mint 150 drónnal, köztük 110 Shahed-típusú eszközzel támadta éjjel Ukrajnát az orosz fél az RBC Ukraine tájékoztatása szerint. A légvédelem a drónok többségét sikeresen lelőtte, az ukrán légierő azt kéri, hogy mindenki ügyeljen a biztonsági előírások betartására. Kína vezetésével a BRICS+ tagországai hadgyakorlatot tartanak Dél-Afrika partjainál, Kína és Irán torpedórombolókkal, Oroszország és az Egyesült Arab Emírségek korvettekkel, a vendéglátó ország pedig egy fregattal vesz részt a "Will for Peace 2026" kódnevű hadgyakorlaton. Indonézia, Etiópia és Brazília megfigyelőként van jelen.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×