Infostart.hu
eur:
385.21
usd:
330.62
bux:
119634.42
2026. január 14. szerda Bódog

Járókelők közé hajtott egy taxi a bostoni repülőténél, sok a sérült

Az incidens a bostoni Logan nemzetközi repülőtér taxi parkolójánál lévő kávézónál történt.

Egy taxi hajtott járókelők közé hétfőn a bostoni repülőtér közelében, a taxiparkolónál lévő kávézónál, több ember megsérült - közölte a massachusetts-i rendőrség szóvivője. David Procopio szerint az előzetes nyomozási eredmények alapján nem szándékos volt az ütközés.

A rendőrség szerint tíz ember megsérült, néhányan közülük súlyosan. Legalább egy embert hordágyon szállítottak el.

A Boston Globe című lap a rendvédelmi szervek egyik névtelenséget kérő tisztségviselőjére hivatkozva szintén úgy tudja: vélhetően nem terrortámadás történt.

Az 56 éves taxisofőrt előállították. A hatóságok vizsgálatot indítottak a történtek okainak feltárására.

A helyszínről készült videofelvételen egy az elején megrongálódott fehér taxi látható, amely egy épületnek hajtott, körben pedig piknikasztalok és törmelék.

Címlapról ajánljuk
Madár István: érdemben csökkent az infláció decemberben

Madár István: érdemben csökkent az infláció decemberben

Madár István, a Portfolio vezető makrogazdasági elemzője értékelte a helyzetet az InfoRádióban. A decemberben mért éves árdrágulás alacsonyabb volt, mint a novemberi 3,8 százalékos érték, tehát egy „érdemi dezinfláció” volt látható decemberben.

A német vasút friss ellensége: „a sík terep”

Nyáron a hőség, télen a hó. A közös nevező a szélsőséges időjárás, amelynek következtében a nagy hagyományokkal rendelkező német vasút, a Deutsche Bahn a legnépszerűbből a legnépszerűtlenebb tömegközlekedési eszközzé vált. A politika és a szakmai szövetségek most magyarázatot követelnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×