Infostart.hu
eur:
378.7
usd:
318.87
bux:
129354.81
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Ködös parkban sétáló hölgy.
Nyitókép: Getty Images/Image Source

A fél országra kiadták a figyelmeztetést

Többfelé fordulhat elő (sűrű) köd, kiterjedt elsősorban az ország nyugati felében. Napközben az ország nagyobb részén csak lassan, kisebb mértékben javulnak a látási viszonyok, estétől ismét nagy területen sűrűsödhet a köd, ezúttal már a keleti országrészben is – figyelmeztet a HungaroMet.

A HungaroMet előrejelzése szerint ugyan javulnak a látási viszonyok, de általában borult, párás, helyenként tartósan ködös maradhat az idő, csak kevés helyen szakadozhat, vékonyodhat a felhőzet. A ködös, rétegfelhős tájakon szitálás előfordulhat.

Tizenegy vármegyére adták ki a citromsárga figyelmeztetést a tartós sűrű köd miatt, a dunántúli megyéken kívül Bács-Kiskun és Pest vármegyében is ködtakaró lepi el a korai órákban a településeket.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×