Infostart.hu
eur:
379.06
usd:
319.97
bux:
129212.37
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Nyitókép: pixabay

Durvul a helyzet, jönnek az újabb figyelmeztetések, látszik már a hétvége is

Az egész országra rátelepszik a tartós, sűrű, köd. Hószállingózás, ónos szitálás is előfordulhat.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint csütörtökön az ország legnagyobb részén folytatódik a borult, párás, foltokban ködös idő, de főként nyugaton helyenként kisüt a nap. A borult, ködös tájakon helyenként hószállingózás, ónos szitálás, szitálás előfordulhat. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -6 és 0 fok között várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában -3 és +2 fok között alakul, de ahol kisüt a nap, ennél pár fokkal melegebb is lehet.

A hét végétől már egyre jobban változik az időjárás jellege. Pénteken a nyugati országrész kiszabadul a ködös, párás nyomás alól, míg szombaton - az előrejelzések szerint - az ország északi harmadán okozhatnak továbbra is gondot a rossz látási viszonyok.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×