Infostart.hu
eur:
362.97
usd:
317.33
bux:
140981.27
2026. július 17. péntek Elek, Endre

Intézkedő rendőrre támadt egy férfi Szegeden

Négy férfi összeverekedett egy szegedi szórakozóhelyen csütörtökön éjszaka, egyikük megütötte az őket szétválasztani próbáló rendőrt is - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken.

Szenti Szabolcs közölte, a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint egy testvérpár keveredett szóváltásba két szórakozó fiatallal Szegeden, a Petőfi Sándor sugárúton lévő egyik szórakozóhelyen. A négy férfi a vita hevében egymásnak esett. A verekedés közben az egyikük fején egy sörösüveget is összetörtek.

A verekedésnek a helyszínre érkező rendőrök vetettek véget. A testvérpár egyik tagja, a 27 éves K. Tibor a vele szemben intézkedő rendőrt is megütötte, majd ellenszegült a rendőri intézkedésnek. A mentők mind a négy verekedőt kórházba vitték, sérüléseik nyolc napon belül gyógyulnak - tudatta az őrnagy.

A négy férfi ellen garázdaság bűntettének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A rendőrök K. Tibor ellen hivatalos személy elleni erőszak bűntettének megalapozott gyanúja miatt feljelentést tettek a Szegedi Nyomozó Ügyészségen. 

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.17. péntek, 18:00
Balogh László
az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×