Infostart.hu
eur:
379.47
usd:
319.21
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Friss információk a férfiról, aki leugrott az emeletről egy plázában

Vasárnap délután egy ember leugrott a budapesti Allee bevásárlóközpont második emeletéről. Úgy tudni, a férfi pszichiátriai kezelés alatt állt.

Egy szemtanú beszámolója alapján azt írta a Blikk, hogy a 35-37 év körüli férfi átmászott a korláton, majd ugrott. Az ugrást követően betört arccal, kitekert pózban, a saját vérében feküdt a földön, miközben még mozogni próbált. Úgy tudni, az ismeretlen férfi pszichiátriai kezelés alatt állt egy közeli kórházban.

A lapnak a szemtanú elmondta: felháborította az emberek reakciója az esetet követően. „Nem értem, hogyan nézheti valaki végig, ahogy egy másik ember fejéből folyik a vér.”

A férfi túlélte a zuhanást, jelenleg kórházban ápolják. A rendőrség jelentése szerint idegenkezűség gyanúja nem merült fel.

Ha segítségre van szüksége
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Címlapról ajánljuk
Tánctilalom, rabszolgaság, születési előjogok – döbbenetes szabályokat vezettek be a tálibok

Tánctilalom, rabszolgaság, születési előjogok – döbbenetes szabályokat vezettek be a tálibok

Új büntető törvénykönyv lépett érvénybe Afganisztánban. A kódex tág nyelvezetet használ, kiszélesítve a bírák és a tisztviselők döntési jogkörét, teret biztosítva egyebek mellett az önkényes letartóztatásoknak. Dócza Edith Krisztina, a Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban elmondta: társadalmi osztályok alapján sorolják be azt, hogy az adott bűnelkövető milyen büntetésre számíthat. Afganisztánban tilos a tánc és a táncnézés, a tálibellenes mozgalmak résztvevői pedig akár halálbüntetést is kaphatnak.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×