Infostart.hu
eur:
385.39
usd:
331.81
bux:
122052.37
2026. január 16. péntek Gusztáv

Lánykéréssel kezdődött az NB1-es meccs - videón a megható pillanatok

Megható pillanatoknak lehettek tanúi a Kisvárda-Ferencváros stadionavató mérkőzés nézői.

Nemcsak az új stadion avatása miatt lehettek különleges mérkőzés nézői a szombati Kisvárda-Ferencváros meccsre kilátogatók, hanem azért is, mert a kezdőrúgás előtt egy focipályán nem mindennapi esemény zajlott le.

Egy kisvárdai szurkoló hölgynek megkérték a kezét. Minden bizonnyal igent mondott, mert a férfi nyomban a meghatottságában pityergő hölgy ujjára húzta a gyűrűt, majd átöltelte és megcsókolta szerelmét. A meccs kezdőrúgását végül, immár menyasszonyként végezte el Tímea.

A mérkőzés végeredménye: Kisvárda Master Good-Ferencváros 0-2

Címlapról ajánljuk
Donald Trumpot lebeszélték az Irán elleni csapásról – legalábbis egy időre

Tudósítónktól
Donald Trumpot lebeszélték az Irán elleni csapásról – legalábbis egy időre

Egyes értesülések szerint az utolsó pillanatban beszélték le Donald Trumpot az Irán elleni csapásról, katonai források viszont arra utalnak, hogy az amerikai haderő a karibi missziója miatt nem rendelkezik elegendő eszközzel a Közel-Keleten. A Pentagon mindenesetre most repülőgép-hordozót indít a térségbe.

Orbán Viktor péntek reggel: nőni fog a nyomás, hogy magyar fiatalok menjenek katonaként Ukrajnába

A Kossuth rádióban kezdett a miniszterelnök. Szerinte a hópróbát kiállta az ország, a hidegben a fűtéshez használt fa hiánya miatt nem halhat meg senki. Szólt még az Ukrajna-támogatási csomagról: az ukrán tónus „bicskanyitogató”, Brüsszel pedig „kitapos és kiprésel mindenkiből minden pénzt”, ehhez Magyarországgal szembeni követeléslista is társul, aminek elutasítására irányul a Nemzeti Petíció – mondta.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×