Infostart.hu
eur:
386.09
usd:
330.86
bux:
0
2026. január 12. hétfő Ernő

Pokémonjátékos buktatta le véletlenül a drogültetvényt

Kannabiszültetvénybe botlott véletlenül egy pokémon-gót játszó férfi a felső-ausztriai Weibernben, miközben fantáziaszörnyekre vadászott.

Az utcákat járva kedden jellegzetes szagra lett figyelmes, ami egy jól elrejtett kertből származott, ekkor értesítette a rendőrséget.

A kiérkező rendőrök a kertben üvegházat találtak, ahol számos tő kannabisz nőtt. Az 50 éves háztulajdonost feljelentették - olvasható a helyi rendőrség csütörtöki közleményében.

Névtelen bejelentő tippje nyomán a szintén felső-ausztriai Neuzeugban is találtak a rendőrök kannabiszt, így összesen mintegy két tucat növényt foglaltak le.

Címlapról ajánljuk
500 fölött a halottak száma Iránban, a bukás szélén álló iszlám rezsim durva terrorral reagál a tömegtüntetésekre

500 fölött a halottak száma Iránban, a bukás szélén álló iszlám rezsim durva terrorral reagál a tömegtüntetésekre

Bár halálbüntetés is járhat érte, tömegével égetik el a tereken a hidzsábjukat a nők Iránban, így tiltakozva az iszlám rezsim elnyomása ellen. Az internet letiltása miatt nem lehet ellenőrizni, de egy jogvédő szervezet szerint több, mint 500 embert öltek meg az iráni tüntetések idején. A kórházak megteltek, van, ahol az utcán terítették ki halottakat, hogy a családjuk azonosítsa őket. A hatalom szerint Amerika és Izrael tüzeli a tiltakozásokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×