A tűz egy Róbert Károly körúti tízemeletes panelház 4. emeletén keletkezett, a tüzet eloltották, azonban a lakás teljesen kiégett. A füst miatt a tűzoltóknak mintegy száz embert kellett a lépcsőházból kimenekíteni, a lakás középkorú tulajdonosát és két csecsemőt azonban füstmérgezés gyanújával kórházba vittek a mentők.
A tűz keletkezésének okát vizsgálják - tette hozzá Kisdi Máté.
Szörnyű halált halt a két kisgyerek, vörös riasztás alatt hagyták őket a kocsiban







