Infostart.hu
eur:
354.02
usd:
310.88
bux:
139977.76
2026. június 26. péntek János, Pál

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 46. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Nyerőszámok:

6 (hat)
13 (tizenhárom)
34 (harmincnégy)
39 (harminckilenc)
51 (ötvenegy)

Nyeremények:

5 találatos szelvény nem volt;
a 4 találatos szelvényekre egyenként 1 238 140;
a 3 találatos szelvényekre egyenként 14 650;
a 2 találatos szelvényekre egyenként 1105 forintot fizetnek.

Joker: 403709

Az 1 darab Joker-telitalálatra 18 969 260 forintot fizetnek.

Címlapról ajánljuk
Fölösleges Magyar Péter egyik nagy ígérete? – politológus a ciklusok korlátozásáról
Aréna

Fölösleges Magyar Péter egyik nagy ígérete? – politológus a ciklusok korlátozásáról

A Méltányosság Politikaelemző Központ projektigazgatója szerint a miniszterelnöki és képviselői ciklusok korlátozását azért vezetné be a Tisza-kormány a magyar jogba, hogy ne alakulhasson ki a jövőben az Orbán-kormányhoz hasonló politikai rendszer. Novák Zoltán az InfoRádió Aréna című műsorában azt mondta: ezek rendszeridegen elemek egy parlamentáris demokráciában.

Ürge-Vorsatz Diána: Közép-Magyarország még Európán belül is gyorsan melegszik

A klímakutató szerint hazánk középső része akár hétszer gyorsabban melegedhet a klímaváltozás miatt, mint egyes északabbi régiók. Ezt pedig hamarosan a saját bőrünkön és pénztárcánkon is megtapasztalhatjuk.
inforadio
ARÉNA
2026.06.26. péntek, 18:00
Gaál Áron
a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője
Döntött az európai jegybank: banki szabályok garmadáját törlik el

Döntött az európai jegybank: banki szabályok garmadáját törlik el

Az Európai Központi Bank (EKB) pénteki bejelentése alapján visszavon több, a bankoknak szóló ajánlást és útmutatót, valamint enyhíti a vállalatirányítással szemben támasztott elvárásait. A lépés részben a bankszektor kritikáira adott válasz, és illeszkedik abba a nemzetközi trendbe, amelynek keretében a szabályozók világszerte fokozatosan kivezetik a globális pénzügyi válság után bevezetett legszigorúbb intézkedéseket. Ezt a folyamatot leginkább a Donald Trump amerikai elnök vezette adminisztráció határozott deregulációs törekvései ösztönzik.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×