Infostart.hu
eur:
354.78
usd:
311.51
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Naomi Campbell utcai támadás áldozata lett

Párizsban megpróbálták kirabolni az utcán Naomi Campbellt - írja a BBC.

Két férfi próbálta meg elvenni Naomi Campbell táskáját Párizsban - olvasható a BBC tudósításában. A támadók motorkerékpáron ültek.

A párizsi rendőrség megerősítette a hírt, amelyet viszont a 42 éves szupermodell nem kívánt kommentálni. Az eset novemberben történt, de a BBC január 4-én adott hírt a történésekről.

Címlapról ajánljuk
Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Kínát sokáig a világ gyáraként emlegettük, ám mára az ország sokkal több lett. A világ leghosszabb hídja, a legnagyobb nagysebességű vasúthálózata, a napelemgyártás origója, melyben ma már több mint kétmillió ipari robot dolgozik és van kvantumműholdja is jól mutatja, hogy Kína ma már nemcsak termel, hanem irányt is mutat.

Csoda, ha nem tűnik el a Velencei-tó a nyár végére, döbbenetes fotók érkeztek

Történelmi mélypontra süllyedt a Velencei-tó vízállása: az agárdi mérőállomáson mindössze 47 centiméteres vízszintet rögzítettek, ami jelentősen elmarad az ideálisnak tekintett 130 centimétertől.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×