Infostart.hu
eur:
385.46
usd:
329.29
bux:
120377.61
2026. január 21. szerda Ágnes

A telefonja mentette meg az életét

A mobiltelefonja állította meg a golyót, ami akár az életét is kiolthatta volna - állítja egy amerikai férfi. Amikor a lövedék eltalálta, kiesett a traktorból, de az eset óta megerősödött a hite, mivel szerinte Isten sugallta neki, hogy éppen abba a zsebbe tegye a telefont.

A telefonja mentette meg az életét - állítja egy covingtoni férfi. R. J. Richardsot egy elkóborolt golyó találta mellen. Az eltévedt lövedék akkorát ütött rajta, hogy kiesett a járműből. A telefon darabokra tört.

A 68 éves férfi zúzódásokat szenvedett. A doktorok szerint két dolog mentette meg a súlyosabb sérülésektől, és talán a haláltól is: az egyik a telefon, a másik pedig az, hogy a lövedék nem egyenesen repült, hanem kicsit ferdén, és így is csapódott be.

Gyakran hallani olyat, hogy valakinek a zsebbibliája mentette meg hasonló módon az életét. Richard biztos benne, hogy Isten sugallta neki, tegye a mobilt az overallja mellzsebébe, ahelyett, hogy szokás szerint a nadrágzsebébe tette volna. Mint mondta, a szombati eset óta erősebb a hite.

Úgy tudja, a lövedéket egy vadász lőtte ki, nem messze az ő öthektáros birtokától.

Címlapról ajánljuk
Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Tavaly januárhoz képest 43 százalékkal lehet magasabb itthon az átlagos földgázfogyasztás – jelentette ki egy háttérbeszélgetésen a nemzetgazdasági miniszter. Nagy Márton kiemelte, hogy a hideg vesztesei a fogyasztók, ezért a kormány meg fogja vizsgálni, hogy miként lehet segíteni azokon, akiknek megnövekedett a gázszámlája például azzal, hogy átlépték a kedvezményes fogyasztási határt.

Katonai támadásra készítik fel Grönland lakosságát

Grönland miniszterelnöke szerint a sziget lakosságának és hatóságainak fel kell készülnie egy katonai jellegű válsághelyzetre is, miután Donald Trump területszerzési fenyegetései miatt az invázió kockázata megnőtt. Dánia és NATO lépései, valamint az amerikai vámfenyegetések tovább élezik a geopolitikai feszültséget az egyre nagyobb stratégiai jelentőségű sarkvidéki térségben.
Robbanás rázta meg Krasznodárt, hatalmas baj van Kijevben - Szerdai híreink az ukrán frontról percről percre

Robbanás rázta meg Krasznodárt, hatalmas baj van Kijevben - Szerdai híreink az ukrán frontról percről percre

Ma hajnalban hatalmas robbanás rázta meg Afipszkij városát, Oroszország Krasznodár megyéjében, ukrán források szerint egy orosz légvédelmi rakéta tévedt el, amely eltalált egy magasházat. Kijevben nagyon súlyos a helyzet a folyamatos orosz bombázások miatt: a lakóövezetek nagy részében sem áram, sem fűtés, sem ivóvíz nincs. A fronton nincsenek nagy mozgások: Huljajpole, Pokrovszk és Kosztyantynivka most a harcok epicentruma, az extrém hideg alighanem korlátozza a katonai műveleteket is. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×