Infostart.hu
eur:
364.36
usd:
316.53
bux:
147365.12
2026. augusztus 4. kedd Dominika, Domonkos

Fejbe lőtte fiát egy nő Budapesten

Fejbe lőtte 25 éves fiát egy 47 éves asszony Budapesten. A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyletese szerint a nő azután lőtt, hogy szóváltásba keveredett fiával.

Életveszélyesen megsérült az a 25 éves férfi, akire egy szóváltás után lőtt rá 47 éves édesanyja Budapesten a II. kerületben - mondta az InfoRádiónak a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy milyen fegyverrel lőtt a nő a fiatalemberre, és volt-e fegyverviselési engedélye - tette hozzá Sagyibó Melinda.

A BRFK sajtóügyeletese közölte: a rendőrök előállították az elkövetőt.

Hanganyag: Kálló Izabella

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

Magyar Péter Mészáros Lőrincnek üzent: „még nem késő”

A Mészáros Lőrinc tulajdonában lévő magyarországi izocukor gyár még nem reagált a kormány energiatakarékossági felhívására – tette szóvá a kormányfő legfrissebb videóbejelentkezésében.
inforadio
ARÉNA
2026.08.04. kedd, 18:00
Gerendai Károly
a Sziget Fesztivál főszervezője
Raliztak az amerikai tőzsdék

Raliztak az amerikai tőzsdék

Jó hangulattal indult a hét a tőzsdéken, miután Donald Trump idő előtt leállította a hétvégére tervezett Irán elleni csapásokat, a két fél pedig már tárgyalni fog a mai nap folyamán. Ennek hatására megnyugvás jeleit láthatjuk a piacokon: nagyot esett az olajár, az európai tőzsdéken és az USA-ban pedig érdemi emelkedést láthattunk. A német DAX-index új történelmi csúcsra emelkedett, csakúgy mint a BUX index. Fontos ugyanakkor kiemelni, hogy rendkívül törékeny a hangulat a Közel-Keleten, ahogy pedig azt eddig is láthattuk, már egy-egy félhivatalos információ is képes érdemi mozgásokat kiváltani a piacokon.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×