Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Egymillió dollárt nyert, de lehet, hogy nem kapja meg

Elképzelhető, hogy nem jut hozzá 1 millió dolláros (175 millió forintos) lottónyereményéhez egy egyesült államokbeli férfi, mivel a szelvény kitöltője felfüggesztett szabadságvesztését tölti egy bankrablás miatt, ezért eltiltották a szerencsejátékoktól.

A férfi jövőjéről egy bostoni testület hivatott dönteni, amely december 7-én tárgyalja majd az 55 éves Timothy Elliott ügyét, aki a szelvényt egy szupermarketben vette.

A férfi a nyereményét 50 ezer dolláronként vehetné fel évente. Az első részletet már meg is kapta, le is fényképezték az összegről szóló csekkel a kezében, ám a fotó mindössze két napig volt látható a szerencsejáték működtető cég honlapján.

Timothy Elliott 2006 januárjában próbált meg fegyvertelenül kirabolni egy bankot, a bíróság pedig 2006 októberében szabta ki rá a büntetést.

A próbára bocsátása alatti időszakra azonban eltiltották mindenféle szerencsejátéktól, sőt, attól is, hogy belépjen olyan helyiségekbe, ahol ilyen tevékenységeket folytatnak.

Még azokat az éttermeket sem keresheti fel, ahol kenót játszanak. Emellett arra is utasították, hogy rendszeresen jelenjen meg egy mentálhigiéniés programon.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×