Infostart.hu
eur:
386.15
usd:
329.07
bux:
111031.79
2025. december 31. szerda Szilveszter

Meleg flamingók fogadtak örökbe egy kiscsibét

Büszke mostohaszülőnek érezheti magát az a két flamingókakas, amely örökbefogadott egy magára hagyott flamingócsibét.

A rózsaszín pár, Carlos és Fernando igen csalódottak voltak, mert nem lehet kicsinyük. A nagy-britanniai farm gondozói már korábban észrevették, hogy megpróbáltak tojást lopni.

Egy tojást azonban szülei magára hagytak, a két flamingó pedig boldogan vállalta, hogy foglalkozik a csibével.

A tojást keltetőbe tették, a két felnőtt madár azonban már akkor elkezdett törődni a kicsivel, amikor az még csak félig jött világra.

Címlapról ajánljuk
100 millió egy panelért? Oda se neki, magyarok tömegei startolnak rá álmaik otthonára

100 millió egy panelért? Oda se neki, magyarok tömegei startolnak rá álmaik otthonára

2025 volt az az év, amely csőstül szállította a korábban szinte elképzelhetetlen jelenségeket a magyar lakáspiacon. Megjelentek a 100 milliós panelek a lakáshirdetésekben, tömegével kezdtek trükközni az eladók a teraszok és a bútorok külön meghirdetésével, első otthonnak lehet beszámítani akár egy kiadásra szánt második lakást is; központi témává vált a zártkertek sorsa, és reálissá vált, hogy tervasztalon lévő lakásokra is hitelt vegyünk fel. A tortára a habot az MNB tette fel, amikor az évezred legnagyobb éves lakásdrágulásáról tett közzé becslést: +28,8%. Talán nem szorul több magyarázatra, miért a fix 3%-os kamatozású Otthon Start hitelprogramot és annak hatásait választottuk 2025 legnagyobb gazdasági sztorijának.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×